Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire megbízható ez az...

Mennyire megbízható ez az olcsó ajánlat Vaterán a Converse tornacipőknél?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon korrektnek hangzik. Szeretnék venni van 2 párat magamnak, belemenjek ebbe a dologba szerintetek? vélemények?



2013. ápr. 22. 21:50
 1/9 Andii1 ***** válasza:
kínából jön.. szóval kínai termék!
2013. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez mennyire biztos?
2013. ápr. 22. 22:07
 3/9 Andii1 ***** válasza:
100%.. biztosan tudom.. meg egy eredetit ,hogyan kaphatnál meg ennyiért gondolkozz már.. raktárról jön stb.. jó duma.. én azt mondom inkább gyűjts össze egy olcsóbb nike cipőre és azt tudod használni..te veszed aztán nem kell utalgatni meg semmi.. vagy ha ennyire akarsz converse-t akkor gyűjts egy eredetire.. :)
2013. ápr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
65%

Én vettem egy eladótól vaterán ugyanígy reklámozták "külföldről 30 munkanap érkezés stb.."

Megérkezett és 100%, hogy eredeti!

Évek óta márkaboltban vásárolt converse-t hordok, könnyen észre veszem ha nem eredeti...

Amikor belebújtam egyből éreztem, hogy eredeti.


Ha érdekel privátban megadom az eladó profilját.

Azt hiszem még mindig árul.

Én postával együtt 5200 ft-ért vettem tavaly.


Nem értem, hogy olyanok miért válaszolnak akik se nem rendeltek se nem látták élőben a cipőket.

Mégis mit gondolsz a converset hol gyártják...?

2013. ápr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem van eredetim ez a cipő kb azt a 3k-t éri mint amennyiért a másolatokat árulják nem 16k-t
2013. ápr. 23. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Andii1 ***** válasza:
4-es.. képzeld én is rendeltem ;) és látszik h hamisítvány..
2013. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Ne gyerekeskedjünk már ezzel, hogy eredeti. NEM EREDETI, ez biztos. Viszont szerintem akkor is megéri megvenni. Nekem négy eredeti conversem van a legendsből. Most akartam venni a glamour napokon egy rövidszárút, 17.000 Ft. Na mondom, most akkor inkább kipróbálok egy hamisat 3.300 Ft-ért. Totálisan olyan mint az eredeti, senki nem fogja azt mondani mikor lejtek benne az utcán, hogy né má az meg hamis. Akkor nem mindegy??? Csak nem fogom saját magamat azzal hülyíteni, hogy de igen, én eredetit vettem, mer hogy én azt megismerem ..........:DDD!
2013. ápr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
65%

4-es vagyok, akkor valószínű nem ugyanattól vettük...

már elég sokan árulják vaterán, van köztük csaló is. Amikor én vettem közel nem árultak ennyien "converse cipőt"

Tudom, hogy az enyém az, dolgoztam cipőboltban...

Nem "hülyítem magam" de azért köszönöm a hozzáértő hozzászólásokat....

Mellesleg mielőtt rendelsz érdemes megnézni az eladó értékeléseit. Abból legtöbb esetben kiderül, hogy kivel/milyen minőségű termékkel állsz szemben...

2013. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha mindenáron ilyen cipőt akarsz venni, az aliexpress oldalról megkapod 20 dollárért, ingyen postával. A vaterán a 3000 forintos postadíj egy vicc. Pontosabban az a saját hasznuk a cipőn. Simán megspórolhatod.
2013. júl. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!