Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a szandál hülyén nézne ki...

Ez a szandál hülyén nézne ki egy hosszú farmerral?

Figyelt kérdés

[link]


Nem nézne ki hülyén, ha ehhez egy hosszú farmernadrágot vennék fel?

Ilyen a nadrág: [link]



2013. ápr. 23. 10:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem dehogy is :) nagyon jól nézne ki vele
2013. ápr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Dehogyis:) Felveheted:)
2013. ápr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) ma 13:17, tudod nem mindenkinek egyforma az ízlése! Neked nem tetszik, nem veszed meg, ennyi. De köszi, hogy írtál.:) Miniszoknyát nem hordok, tudom, hogy nőies meg minden, de én valahogy kényelmetlenül érzem magam benne...Rövidnadrágot viszont igen, csak az a gond, hogy volt egy kis balesetem, és a lábaim tele vannak hatalmas lila foltokkal, így ez még nem lenne esztétikus. :/ Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2013. ápr. 23. 16:21
 14/15 anonim ***** válasza:
szerintem csunya es alacsony a sarka de kinek,mi :) igen huzhatod. de akkor ne h az legyen a vege h felul meg ugy avgy feloltozve mint telen..
2013. ápr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Alacsony a sarka? 10 centis sarok alacsony? Na mindegy...:) Persze, úgy gondoltam, hogy felül pufi dzsekit-sálat-sapkát veszek fel, alulra meg ezt a szandált...Amúgy meg nem azt kérdeztem, hogy tetszik e a szandál vagy sem, hanem azt, hogy illik e egy hosszú farmernadrághoz. Ha azt írtad volna, hogy szerinted nem illik a nadrághoz, az oké, elfogadom. De arra nem voltam kíváncsi, hogy tetszik e neked, vagy sem. :)
2013. ápr. 23. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!