Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Terepzöld egyszínu ingemet...

Terepzöld egyszínu ingemet mivel vehetném fel?

Figyelt kérdés

Van egy vékony anyagú hosszú ujjú sötétzöldes (nem tudom a szín pontos nevét) hosszú, női ingem. Mikor megvettem nagyon tetszett, de azóta egyszerűen nem tudom,mivel vehetném fel. Segítsetek,kérlek! Nem akarok benne fiúsan kinézni. Elég vékony vagyok (47kg),és kb 170cm magas.

15\L



#zöld #ing #hosszú #terepszinu
2013. ápr. 24. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Fekete nadraggal leggingsszel.
2013. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ezzel már próbálkoztam, de biztos tudod milyen,mikor valaki felvesz valamit, és sehogy nem néz ki benne. na ez nekem olyan. ha betűröm furcsán áll ki, ha meg rendesen van,akkor nagyon deszka vagyok benne,mert a fenekemet teljesen kitakarja.

2013. ápr. 24. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegyél rá egy övet.
2013. ápr. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Farmer halásznadrág, esetleg valami színes háromnegyedes szövetnadrág. Az a feneket is szépen kiemeli, nem fiús.
2013. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2013. ápr. 26. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!