Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas, vékony pasik hol...

Magas, vékony pasik hol vásárolnak ruhát? 190cm+

Figyelt kérdés

Itt a jó idő, és kellene néhány nyári ruha. Szeged Árkádban nézelődtem, de nagyon nehéz hozzám illő ruhát találni. Pólókat nézegettem, de már a vállfán is úgy lógnak, kivannak nyúlva. Főként a póló nyakának a nyúlása zavar, néhány hónap használat után duplája lesz... Rövid gatya is húzós kérdés. Ami tetszik, és fasza, az vagy túl rövid (nem, vagy éppen térig ér) ha nagyobbat akarok venni, az meg túl széles. Csak nekem ennyire kínszenvedés a ruha keresgélés?


21/F



2013. ápr. 26. 17:06
 1/2 Dogmatix91 ***** válasza:
Kérlek szépen azok a pólók nincsenek kinyúlva hanem ilyen elb.szott a divat...A kedvencem, hogy újabban négyzet alakú pólókat csinálnak sokszor. Az L-es póló vállban jó, de köldökig ér, az XL-es meg olyan mint egy zsák, vagy csak szélesebb a válla, de ugyan olyan rövid :S Én csak 187 vagyok mondjuk, meg nem vagyok vékony, de így is nehéz sokszor. Nadrággal szerencsére nincs problémám. Tehát ne aggódj nem csak a te alkatoddal problémás a vásárlás. (ami tetszik és tökéletesen áll az meg pofátlanul drága :D )
2013. ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A bátyám 197 cm és angol ruhákat szokott venni. Vagy turkálóban, vagy kimegy fapadossal és bevásárol. Angol márkáknál vannak cuccok alacsonyabb, magasabb termetre, asszem short, regular és long, a szám után van a betű.
2013. ápr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!