Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a teendő ilyenkor? Vatera.

Mi a teendő ilyenkor? Vatera.

Figyelt kérdés
A sztori röviden: egy vásárló megynyert tőlem egy terméket kb 1 hónapja, rá kb. 1 héttel utalta az összeget, viszont én megfeledkeztem erről. Tegnapelőtt kaptam a csajtól egy levelet, amiben megfenyegetett, hogy feljelent a rendőrségen, ha nem küldöm neki a ruhát péntekig, ráadásul csalónak nevezett (holott kb 300 értékelésemből kaptam talán 2-t, amiben azt írták nem érkezett meg a csomag - ami sima feladásos volt, a többi mind pozitív, vagy pozitívan semleges :)) Szerintetek most komolyan gondolta ezt? Vagy csak simán rám akart ijeszteni? Ilyenkor ki a teendő, írjak neki egy hasonló hangvitelű emailt? A levelének hangneme is sértő és cinikus volt. Amúgy 400 ft volt a ruha plusz a 400 ft ajánlott pk-e. (a cuccot meg keddnél előbb nem tudom küldeni)
2013. ápr. 27. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ez teljesen a te hibád, hiába nem nagy összeg de rendőrsére nem fog menni ne aggódj ki is röhögnék 800 ft-ért , rendőrségnek ez több óra papírmunkájába kerülne, tudom engem nemrég vertek át 23 ezer ft-al apródon.

Tehát gondolom kiírja a vevő adatait,felhívod bőszen elnézést kérsz és megmondod kedden feladod a terméket, bár negatívot meg fogod érdemelni.

Csaj helyében én is pipa lennék.

2013. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem hinném. Néztem én is az értékeléseit és voltak ügyei. Nálam is volt már olyan, hogy licitáltam, az eladó nem küldte, ezért felkerestem, visszaírt, hogy anyagi gondjai voltak, de köv. héten küldi. Küldte. Egy másik szintén megfeledkezett a postázásról... Nem voltam személyeskedő, nem fenyegetőztem, semmi.
2013. ápr. 27. 22:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazából őt akárhogyan értékelték, ezt most te felejtetted el. Én a helyedben mindenféle érzelemtől mentesen leírnám neki, hogy mi történt és kedden adod postára a csomagot. Ennyi, el van intézve.
2013. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk én első körben egy udvariasabb hangvételű levelet küldtem volna az eladónak, hogy mi van az áruval, de sajnos akkor is igaza van. Ő teljesítette amit kell, te nem, vagyis hibáztál. A helyedben nem lenne jogos a bunkó hangvételű levél, inkább írd meg, hogy bocs, elfelejtettem, küldöm.
2013. ápr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát azért 3 hét után már én is rohadtul ideges lennék, tökre érthető a csaj:D
2013. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké, a visszabunkózás tényleg túlzás, csak elborult az agyam. Egyébként pár perce írtam neki, hogy mi a szitu. :)
2013. ápr. 27. 23:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg durva, mármint ne haragudj, a helyében én is ideges lennék kicsit :D De lehet, hogy megerőltettem volna magam és írok egy normálisabb e-mailt először. Nemrég történt, hogy nekem meg kicserélték másra, amit akartam volna, rosszat kaptam, de megbeszéltük, visszaküldtem, és megkaptam amit szerettem volna, véletlen volt az egész:3 És nem akartam leharapni a fejét ezért, előfordul. Mindenesetre nem vártam volna a helyében 3 hétig, egy hét után azért megkérdeztem volna, hogy mi a helyzet, feladtad-e.
2013. ápr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!