Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok ti felvennétek ezt egy...

Csajok ti felvennétek ezt egy diszkóba?

Figyelt kérdés

[link]


ezzel a szandállal


[link]


ezzel a nyakláncal


[link]


16 L vagyok fekete fru frus hajam van barna szemem diszkoba megyek május közepén és ezt venném fel majd



2013. ápr. 27. 23:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%

egyszeri lány először megy buliba, de akkor nagyon.

ezek a cuccok egyenként, de együtt aztán pláne iszonytatóan prolisak. jobb érzésű utcasarkiak nem vesznek fel ilyen szettet, nem hogy hamvas kis tinilányok.


ne akarj többet mutatni magadról, mint amennyi vagy. megsúgom, h az idősebbek szemében teljesen röhejes leszel. max a kis kanos tinifiúk fognak rádrepülni. bár ha ez a cél...


amikor mi elmegyünk bulizni, jókat röhögünk azokon a csajokon, akiknek kilóg mindene, és látszik messziről, h baromira nagy elánnal válogatta ki magának a ribiszettet.

2013. ápr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%

A ruha tetszik,ha olyan alakom lenne, mint a képen szereplő csajnak akkor felvenném. A cipőről és a nyakláncról pedig annyit,hogy az üzletben két pillantást sem kapna tőlem.

Egyébként együtt túl sok ez a szerelés.

18/L

2013. ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nos, hogy kivesézzem: dögös az biztos, kihívó ruhadarab, és megfelelő arra az alkalomra, ha így szeretnéd magadra felhívni a figyelmet. Számomra viszont fenntartásaim vannak az ilyen ruhadarabokkal kapcsolatban. Tökéletes célpontjává válhatsz azoknak a pasinak, akik meg akarnak fektetni, és egy alkalomra kellesz nekik. Az biztos, hogy ha lenne egy 16 éves lányom és ezt akarná felvenni, nem engedném neki. De ez a te döntésed.
2013. ápr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nem venném fel, a szögecses nem az én stilusom. de van akin jól állhat... :)
2013. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ez lesz eddigi életed legnagyobb durranása... :/
2013. ápr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
szerintem jól néz ki a ruha, ha olyan az alakod mint a képen a modell csajnak akkor hajrá, nekem bejövős :DD 17/F
2013. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!