Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pamut pólót hogyan lehetne...

Pamut pólót hogyan lehetne összemeneszteni?

Figyelt kérdés
Néhány 100%-os pamut pólóm teljesen megnyúlt a hosszában, és széltében is. Van valami módszer ami egyenes arányosságban összemeneszti a pólókat úgy, hogy közben nem roncsolódik az anyag? Ugyan ezt meglehetne-e tenni inggel?

#hossz #póló #ing #pamut #összemeneszteni
2013. ápr. 29. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mosás magas hőfokon ?
2013. ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szárítógép
2013. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De akkor nem fog széltébe megnyúlni? Nem fog roncsolódni az anyag? ://
2013. ápr. 29. 21:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a nagy sietségben megfeledkeztem miket raktam a mosógépbe utoljára és rányomtam a "szárazra szárítást" 60 percre. A párom pamut pólói és melegítő nacijai is összementek .. az anyagnak semmi baja, rendesen legalább 2 méretet csökkentek a ruhák méretei..
2013. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ez akkor már nem tud visszanyúlni, tehát elég tartós? Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)) ment a zöld kéz :)
2013. ápr. 29. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a kifogyott ruháimat raktam be szárító gépbe, 2-3 méretet csökkentek, az anyag hibátlan maradt és nem változtak vissza. Főleg a pamut és a farmer anyagok tudnak úgy összemenni, hogy úgy is maradnak.
2013. ápr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :))
2013. máj. 1. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!