Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölgyeim legyenek szívesek...

Hölgyeim legyenek szívesek segítsenek nekem melyik ruhát vegyem meg a páromnak ajándékba, egy nyárindító kerti party-ra, és egyben évfordulóra?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2013. ápr. 30. 09:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
A harmadikat. Mondjuk nekem annyira egyik sem tetszik, de ha tudod, hogy örülne ezeknek, akkor harmadik. Főleg azért, mert a többi műbőr/latex darabban meg fog sülni.
2013. ápr. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik sem illik egy nyárindító kert partyra, se az anyaguk, se a színük) ezek inkább éjszakai szórakozóhelyre való ruhák. Válassz inkább valami színesebb ruhát, könnyű anyagból.
2013. ápr. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát mindegyik elég közönséges, ez maximum hálószobába való. Én biztosan nem örülnék, ha a párom ilyennel lepne meg, kivéve, ha csak ő látná rajtam.:)
2013. ápr. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszoló jól mondja, ezek nem kerti partyra való ruhák. Valószínűleg a barátnőd fel sem venné oda.

Linkelek példának egyet, hogy kb. milyenekben gondolkodj:

[link]

2013. ápr. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket se, ne haragudj. Ezek nem nyári ruhák.


[link]

2013. ápr. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem! Úristen, ha az én pasim adna ilyet, hozzá vágnám :D Kerti partihoz valami lazát, szellőset, mint például ez:

[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyesmi ruha illik a nyári partyhoz:

[link]

2013. ápr. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek borzalmasak, ilyen ócska műanyag ruhákat normális ember szerintem nem hord. Nyáron elképzelem ahogy folyik ki alóla az izzadság... az aztán marha szexi lesz.

Ha ilyen stílusú a párod akkor vegyél neki valami szellős fekete miniruhát, normális anyagból készültet.

2013. ápr. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyiket, ha azt akarod, hogy ribancnak nézzék a párodat!
2013. ápr. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan műbőr, tapadós ruhát akarsz egy nyári kerti partira? Ne már!!! Szó szerint bele fog rohadni a ruhába a barátnőd....Könnyű, lenge nyári ruhát vegyél neki, ne ribancos, és ráadásul rohasztóan meleg ruhadarabot. Inkább adj neki pénzt, és majd ő vesz magának olyat, amilyet ő szeretne.
2013. ápr. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!