Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire biztonságos a neten...

Mennyire biztonságos a neten rendelni?

Figyelt kérdés
Én kinéztem magamnak egy converse tornacipőt. De mindenhol banki előreutalást kérnek. Szeretném tőletek megkérdezni, hogy ki az aki már rendelt neten bármit és megkapta vagy azt kapta meg amit szeretett volna? Félek, hogy nagy átverés az egész. Vaterán, Teszveszen nézegetem őket. Az áruk is elég kedvezményes mert állítólag közvetlenül a gyárból érkezik külföldről.
2013. ápr. 30. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Közvetlenül Kínából érkezik, igen, csak épp nem eredeti. Fizess paypallal, akkor nem lesz gond, ott visszakapod a pénzed ha bármi baj lenne.
2013. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 pinkpancser ***** válasza:

Előre banki utalás felejtős, de paypal az OK! Ha valami nem stimmel, visszakapod a pénzed (utalásnál nem egyszerű megoldani). Nekem már többször volt olyan is, hogy megadott időre nem jött meg valami, az eladó küldött másikat, aztán megjött mindkettő :)

Ja és a legtöbb kínai eladónak számít az értékelés, így hibás cuccnál szó nélkül küldenek másikat! Inkább bizniszelek velük, mint a magyar eladókkal...

2013. máj. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!