Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet pólóra nyomtatni...

Hol lehet pólóra nyomtatni szöveget vagy képet?

Figyelt kérdés
Budapesten keresek olyan helyet,ahol polóra nyomtatnak képet vagy szöveget...és az is érdekelne,hogy ez hogyan működik...én viszek oda képet és azt nyomtatják rá vagy mégis hogyan?és az is érdekelne,kb mennyiért.
2009. szept. 27. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:

szinte minden plázában van ilyen lehetőség.meg még pl a blahánál leszállsz buszokról (amik ferenciek tere felé mennek) jobbra match (vagy mi) előtt még letérsz egy ilyen kis helyre ahol több bolt is van,ott volt asszem egy amelyik kifejezetten pólóranyomással foglakozik.. de üsd be gúgliba, és akkor kiad lakhelyedhez közeli helyet is, eléggé sok van!!!

odaviszed a képet cd-n vagy pendriveon pl, őkmeg számítógépre töltik, majd kinyomtatják,majd rávasalják.

de otthonis tudsz csinálni,office depotban pl van ilyen papír, otthon vagy vkinél kinyomtatod ami kell,és rávasalod. én mikor boltban csináltattam pólót, asszem 4ezer körül volt a 2oldalára együtt (fekete pólóra volt), más árakat nem tudok sajnos. a papír meg ami 10 A/4 es lapot tartalmaz, 5ezer ft, szal jobban megéri! és aztmég ki is tudod vágni, hogy pl fekete pólóra a fekete színt ne nyomja rá ha van a mintában,mert az gáz.

2009. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!