Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek eredeti a Conversem?!

Szerintetek eredeti a Conversem?!

Figyelt kérdés
Kicsit megvagyok ijedve, mert rendeltünk két darab Converset, összesen 12 ezerért a kettőt.. A netről rendeltem, és azt írták, hogy eredeti, és azért ilyen olcsó, mert a gyártótól van, stbstb.. Ahogy jobban megnéztem a cipőt, az van ráírva, hogy Made in China, de fel van tüntetve a méret többféleképpen, és van olyan kis r betű körben a sarkán.. Szerintetek eredeti, vagy átvertek? Félek, hogy emiatt fognak cikizni a suliban
2013. máj. 1. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Valóban elég olcsón jutottál hozzá. Ennyiért nem valószínű hogy eredetit vettél:/ sajnálom. De nem hiszem hogy ezért cikiznének:)
2013. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínű h nem eredeti már az ár sem stimmel ugyanis ennyi pénzért nem kettő párt kapsz hanem egyet. Hova van felirva h. Made in china? Ha nem látható akkor no para. De ne aggódj nem fogják nagyítóval vizsgálni a cipődet. :-)
2013. máj. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
14:35 a belsejébe, a nyelvre van írva:S
2013. máj. 1. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Replika, ennyiért kettőt max használtan kapsz. Ha nem feltűnően más méretű a bokarészen a logó, nincs elírva és jó helyre is van téve akkor nem hiszem,hogy feltűnne bárkinek is. A minőségben viszont nem vagyok biztos, lehet jóval hamarabb tönkre megy majd mint egy eredeti.
2013. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az eredeti is Kínában készül, max a minősége béna és hamar tönkre fog menni. Na megy 6000 ft-ért vettél egy kínai tornacipőt... ez mindenképp nagyon gáz. Felénk boltban 700 ft.
2013. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igazából elvileg az az eredeti amit amaerikában hoznak és amin a csillag alatt van egy R betű.én a vateráról ilyet rendeltem 2000 ft-ért.DE! amit boltban vettem 18 000 ft-ért egyiken sincs r- betű..szóval kinek mi az eredeti..
2013. jún. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!