Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti szoktatok melltartó...

Lányok! Ti szoktatok melltartó nélküli bő felsőket felvenni amikor suliba mentek? Vagy lehetnek hátrányai?

Figyelt kérdés
16 felett kérdezem természetesen. Én már próbáltam ilyen kiváott bő topba menni csak az a baj hogy ha lehajoltam foylton kilógott belőle a mellem, pedig jó érzés viselni, én szeretem. De nem ciki?
2013. máj. 1. 18:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%

Van egy lány, szaktársam, na ő sosem hord melltartó. A kis hegyes mellén az összes ingerre adott válaszát meg tudom figyelni. Elég fázós.

Kedvencem, mikor odamegy a tanárhoz, aki ül, odahajol hozzá és mint két fagyitölcsér, lóg a tanár feje mellett.

Nem azt mondom, hogy ciki, hanem hogy undorító.


Én nem bírnék melltartó nélkül lenni, utálom, amikor megyek és rázkódik.

2013. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%
Én itthon sosem hordok hiszen így is feszesedik.Suliba viszont sokáig csak pamut melltartóba mentem,ám mostmár elkezdtem a szivacsosakat hordani.Nem valami kényelmesek,szóval ha tehetném mennék nélküle,de mivel elég izgalmasan néznék úgy ki inkább hanyagolom
2013. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Vegyél fel a bő fazonú felsők alá sportmelltartót. Az nagyon kényelmes, és olyan az érzésed mintha csak a pólód lenne rajtad. Én is mindig azt hordok, mikor a felsőm megengedi.
2013. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodran menny ha picik a melleid. nekem 70 a-s Én is van amikor úgy megyek nyáron. Csak tényleg arra figyelj hogy ne lógjon mindenütt a cicid ki. 24/l
2014. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

[link]


ö sem hord sűrűn melltartót, mégsem igénytelen!!

2016. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!