Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti szoktatok melltartó...

Lányok! Ti szoktatok melltartó nélküli bő felsőket felvenni amikor suliba mentek? Vagy lehetnek hátrányai?

Figyelt kérdés
16 felett kérdezem természetesen. Én már próbáltam ilyen kiváott bő topba menni csak az a baj hogy ha lehajoltam foylton kilógott belőle a mellem, pedig jó érzés viselni, én szeretem. De nem ciki?
2013. máj. 1. 18:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

De az!

Én sosem mennék melltartó nélkül! Meg tesin amikor átöltözünk elég gáz ha nem lenne rajtad!

2013. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
én még itthon is melltartóban vagyok, teljesen mindegy,hogy milyen bő a ruha.. éjszakára veszem csak le, de suliba eszembe sem jutna melltartó nélkül menni. igénytelennek tartom
2013. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem szoktam,halálosan kellemetlenül érezném magam.


Egyébként a "lehetnek hátrányai" részre már te magad válaszoltál,igen lehetnek. Az osztálytársaid és a tanárikar egy része láthatja a melled egy rossz mozdulatnál.

2013. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 pinkpancser ***** válasza:
82%
Legfeljebb szerzel pár kellemes pillanatot a fiú osztálytársaknak :)
2013. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
ha kis melled van, akkor szerintem nyugodtan, én nem hordanék melltartót, ha nem D kosaras lennék. ha kilóg az gáz, de önmagában nem igénytelenség, ha nincs rajtad, csak ne lehessen minden oldalról belátni ha rosszul mozdulsz.
2013. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Én viszont mindig melltartó nélkül vagyok, mert nem szeretem, pedig nem kicsi a méretem. Most vettem életem első melltartóját (33 évesen) és 80D. Viszont sosem tűnt fel senkinek, hogy nem hordok, mert jól választottam ruhákat. Bő felső alatt jobban látszik, mert ott szabadon ring, feszesebb felsővel viszont nem feltűnő. Persze nem szabad túl vékony vagy áttetsző anyagút hordani, bár azok melltartóval sem mutatnak jól. Úgyhogy ha találsz kényelmes, szép felsőt, akkor nyugodtan próbáld meg melltartó nélkül hordani.:)
2013. máj. 22. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%

Nem szoktam, és szerintem te se szokjál. Elhiszem, hogy kényelmes, de majd nyaraláson, a tópartra, vagy kutyasétáltatáshoz vedd fel úgy, mégiscsak akármennyire bő, az átlátszik.

Vagy legalább sportmelltartót vegyél, az kényelmes, és mégse néz ki gázul.

2013. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Áá, sose mennék el suliba melltartó nélkül. Ki se tenném melltartó nélkül a lábam az utcára! Kényelmetlenül érezném magamat, össze-vissza mozognának a melleim, meg ha lehajolok, esetleg olyan a ruha anyaga, átlátszik... Nem véletlen lett feltalálva a melltartó. Otthon persze, én se hordok, mert kényelmes így, de ha megyek valahova, akkor mindenképp veszek fel.


A múltkor jött velem szembe egy nő, -ráadásul fehér felső volt rajta -, nem volt rajta melltartó, és a bimbója majdnem már átszúrta a felsőjét.


Szerintem ciki, ha valaki melltartó nélkül mászkál, és közbe annyira látszik, hogy nincs rajta semmi se...


17/L

2013. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

Nem értem miért pontozta le valaki a válaszokat. Manapság nem divat melltartó nélkül járni, legtöbben igénytelennek vagy közönségesnek tartanák, ha látnák, hogy nincs valakin.


Mellesleg a kérdésre válaszolt mindenki, normálisan.

2013. máj. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Sosem mennék sehova melltartó nélkül.
2013. júl. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!