Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Légkondis munkahelyre szerinte...

Légkondis munkahelyre szerintetek gáz lenne ilyenkor csizmában menni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már május van, de az irodában állandó 23 fok van, reggel és délután egy munkatársam hoz-visz kocsival, szóval nem sülne bele a lábam, az állandó magassarkú hordást meg már unom, ezért dobnám föl most csizmával a változatosság kedvéért.

20/L



2013. máj. 1. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Igen gáz hacsak nem ilyen lyukacsos vagy csipke anyagú nyári csizmáról van szó... az még so-so belefér. De rendes csizma már elég durván gáz.
2013. máj. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tavaszias bokacsizma még elmegy, de hosszúszárút, meg bundásat inkább ne.
2013. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Májusban végül nem vettem fel, de most újra elkezdtem gondolkodni rajta, ezért emeltem ki a kérdést.
2013. jún. 16. 11:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már túlzás lenne a csizma.
2013. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23 fokban egészségtelen és nem komfortos a csizma. Én május végén június elején voltam bokacsizmában a 16-17 fokos fehérnemű boltban. Ott kellett,meg a harisnya és a vastag dzseki is.
2013. jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!