Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Él még az a "szabály" hogy...

Él még az a "szabály" hogy esküvőn csak a menyasszony lehet fehérben?

Figyelt kérdés
És ha minta van rajta és más színnel kombinálva?
2013. máj. 2. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Full fehérben ne menj.


De mintával már oké.


(voltam tavaly esküvőn,barátnőmén,miután ő ruhája már megvolt,nekem is néztünk egy csini rucit,ő győzött meg,hogy a fehér alapon nagy piros virágok jól fognak állni.Igaza volt)

2013. máj. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A szabály még él, de egyre kevésbé tartják. Mindenesetre egy telefont/ímélt megér a dolog, kérdezd meg a menyasszonyt, és ha őt nem zavarja, akkor menj nyugodtan fehérben.
2013. máj. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem is igazi esküvő lesz,a mennyasszonynak se lesz "igazi" ruhája,és kb 20an leszünk.Még lagzi se lesz. Így olyan ruhát akarok venni ami tetszik is és amit még más alkalomra is fel tudok venni.
2013. máj. 2. 11:42
 4/8 anonim ***** válasza:
mutass valami hasonlót
2013. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

hát....menyasszonya válogatja...van aki le se tojja, ha más is fehérbe van, míg másnak ez fontos és nem türné el...hát nálunk pl a koszorúslányaim lesznek fehér rövid ruhában:) kék masnisövestémával a derekukon :)

24L

2013. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk eléggé élnek hagyományok, de ilyen hagyományt mi nem ismerünk, hogy csak a menyasszony lehet fehérben. Olyan van, hogy ne öltözd túl a menyasszonyt. Ha pl. a menyasszonyon egy egyszerű fehér koktélruha van, akkor te ne jelenj meg nagyabroncsos estélyiben, legyen az bármilyen színű.
2013. máj. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nemrégen volt a nővérem esküvője, én ebben a ruhában mentem, együtt választottuk ki:

[link]

krémszínű boleróm, táskám, cipőm és övem volt hozzá. plusz élőben egy kicsit nagyobb a dekoltázsa.

rajtam kívül csak a nővérem és a koszorúslány volt (az 5 éves húgunk), de senki nem szólt meg, hogy hogy mertem fehérbe jönni.

nagy esküvő volt, 150 fővel, templommal, polgári esküvővel, lagzival

2013. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Másolok be majd képeket, dehát most úgy néz ki,h el is marad...igazából jó bnőm, de a pasija olyan komolytalan.
2013. máj. 6. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!