Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mást szerint is csúnyák a...

Mást szerint is csúnyák a Converse cipők?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy hogyan lehet több tízezret költeni egy sima dórkora. Én ilyet csak tesiórán használtam, eszembe se jutott volna felvenni az utcán.

2013. máj. 2. 11:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is ronda... tesi órára, edzésre vagy ilyesmi még talán, de akkor se vennék ilyet 10-20000-ért..
2013. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Igen, olyan mint a régi sima kínai tornacipők.
2013. máj. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Nekem tetszenek és jól néznek ki. Bár az kimondottan irritáló, hogy ma már minden jött-ment ilyet hord, mert már mindenki számára divat, holott a megfelelő körökben már több évtizede divat ez a cipő.
2013. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 iostream ***** válasza:
45%

"Bár az kimondottan irritáló, hogy ma már minden jött-ment ilyet hord, mert már mindenki számára divat, holott a megfelelő körökben már több évtizede divat ez a cipő."


Tipikus hipszter hozzáállás :)


Amúgy igen, tornacipő tornaórára való.

2013. máj. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ezt benézted Iostream, mert én tipikusan nem hipszter vagyok, sőt, rettentően utálom őket és például ők is azon halmazba tartoznak, akiknek mostanában divat ilyet hordani, úgyhogy emiatt logikátlan is volt a kijelentésed.
2013. máj. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 iostream ***** válasza:
76%
Ugye tudod, hogy a hipszter sosem fogja elismerni, hogy ő az? Aki az olyan dolgok miatt fájlalja a hasikáját, hogy jajj én már akkor hordtam, amikor még nem volt divat, az definíció szerint hipszter.
2013. máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De jó, más is egyet ért velem, hogy csúnyák ezek a Converse cipők. :)
2013. máj. 2. 12:20
 8/15 A kérdező kommentje:
Kicsit öreg vagyok már ezek szerint, mert nem tudom, hogy mi az a hipszter. :D
2013. máj. 2. 12:21
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
Nekem sem jönnek be. :) Bár én alapból elég "magas sarok párti" vagyok. :)
2013. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

laza öltözékhez, farmerhez szerintem jól néz ki, bár én sosem venném fel.

De én azt látom, hogy most már lassan mindenhez felveszik, gyakorlatilag vagy balerina, vagy Converse, amit hordanak a fiatalok...persze van kivétel, de ez általános lett, mint a fejtetőre gumizott konty.

2013. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!