Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagásra érdemes felvenni...

Ballagásra érdemes felvenni nejlonharisnyát?

Figyelt kérdés
Gondoltam felveszek egy fényes vagy üvegszálas harisnyát mert délutánra még lehet esni is fog az eső, harisnya nélkül meg ugyebár kicsit hideg lenne. Ti mit gondoltok? Milyet ajánlotok?

2013. máj. 3. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Itt a kibeszelo oldalon olvastam abban a temakorbe,ahol a ferfiak harisnya viseleserol irtak,egy noi hozzaszolotol azt,hogy minek veszik fel a fiuk telen mikor a nejlonharisnya nem is melegit! Na ezt kerdeznem en is toled!
2013. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Pedig a harisnya, még a vékony nejlonharisnya is rengeteget melegít!

Kérdező: mindenképpen érdemes harisnyát venni, már csak azért is, mert alkalmi öltözethez harisnya KELL. Akkor is, ha egyébként dögmeleg van.

Olyat vegyél fel, amilyet szeretsz, én combfix párti vagyok, de ha te a rendes harisnyanadrágot jobban szereted, akkor azt. Egyszerű barnát vagy feketét érdemes, amit annyira nem sajnálsz. Én anno ballagásra egy gyönyörű, és nagyon drága harisnyát vettem, egész pontosan addig tartott, amíg sorban megindultunk az osztály előtt a lépcsőn, akkor az előttem lévő csaj, aki nem látta a kezében lévő virágoktól a lépcsőt, megbotlott, nem nagyon, pont csak hogy a cipősarkával kilyukassza a méregdrága harisnyám...

2013. máj. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

melegít az!


Nyugodtan vedd fel kérdező, ha az nagyobb komfortérzeted ad!

Mondjuk az üvegszálasról lebeszélnélek, bűnrondának tartom.

De a lábaddal megegyező színű 15 denes harisnya teljesen oké. Elegánsabbnak is számít, mint a pőre bőr (nem véletlenül előírás dresscode-os helyeken is -> mondjuk ettől így nyáron falra mászok).

2013. máj. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Ha meleg van, nem kell harisnya. Le kell szarni az etikettet, fő a kényelem. Én a saját ballagásomra harisnya nélkül mentem, bár ez nem tűnt fel, mert szépen le vagyok szolizva. Sok csaj felvette a harisnyát aztán ájuldoztak a nagy melegbe meg kipattogzott a bőrük.
2013. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Ha mégis harisnya mellett döntesz, akkor csak fényeset, gyönyörű lábakat csinál. És amit semmiképp, az a testszínű, mert az nagyon parasztos. Kapucsínó színű a legideálisabb.
2013. máj. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6%
En tovabbra is dilemmaba vagyok! Melegit,nem melegit? Vagy az a kedves noi hozzaszolo a masik temakorben nem tudta eldonteni,hogy melege van vagy fazik! En minden esetre telen felvettem kiprobaltam,es ugyan ugy faztam tovabb! Pedig nem volt minusz!
2013. máj. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Annyit melegít hogy ha meleg van akkor megsülsz benne, de télen nem fogod melegnek érezni, ahhoz valami vastag harisnya kell.

Ha hűvösebb lesz akkor vegyél; de itt most nálunk nagyon meleg van. Én így nem vennék.

2013. máj. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Tökmindegy hogy melegít vagy sem, ballagásra állásinterjúra temetésre (szumma: alkalmakra) illik harisnyát felvenni... Na meg ilyenkor mindig körömcipőt veszek fel az meg baromi kényelmetlen harisnya nélkül
2013. máj. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
nagyon jól gondoltad 1 szép űvegszállas szépen kiemeli a lábad
2013. máj. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg egy lánynak-nőnek illik a harisnya ilyen alkalmakra.Azt a 2-3 órát ki lehet bírni benne.
2013. máj. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!