Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen rockerek vannak? Többi...

Rentai kérdése:

Milyen rockerek vannak? Többi lent!

Figyelt kérdés
Mert pl emóknál vannak a saucyk,darkok stb. Rockereknél is van ilyen?

2013. máj. 3. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mint rocker, úgy gondolom, hogy nem divatirányzatról van szóm így nem igazán lehet kategorizálni szerintem. Vannak a rockerek, és vannak a nem rockerek.
2013. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak trú rockerek, meg nemtrúk.


Ja várjá az nem is ott van...

2013. máj. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem általánosan elfogadott nézet, hanem a sajátom.


1. van olyan, aki rockot hallgat, de nem látszik meg a külsején. (pl. legjobb barátnőm. Guns n' Roses-zal kel és Guns n' Roses-zal fekszik, és ehhez rózsaszín szoknyát, meg köves, virágos pólót hord.)


2. van aki nem szereti a rockot, csak úgy öltözködik. én egyedül nekik adtam nevet, divatrockereknek hívom őket, és a falra tudnék mászni tőlük.


3. van olyan, aki bár meghallgatja a rockot, de nem riad vissza a poptól, gépzenétől és hasonlóktól...


4. és vannak olyanok, mint én, akik szerint a rock nem csak egy zenei irányzat, hanem életérzés, a szabad, nyílt gondolkodású, csak nekik fontos emberek véleményére adó emberek tartoznak ide, akik szeretik a rock zenét, és ez meglátszik az öltözködésükön is.

(a szabadságvágy meglehet az első csoportba tartozó embereknél is, csak én nem ismerek olyan.)


Többféle rockerrel én még nem találkoztam és még egyszer mondom, ez, amit leírtam MAGÁNVÉLEMÉNY!

2013. máj. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1. es 2.

mindkettotoknek igaza van. En ruhellem a divatrockereket.

Am tobbfele rockstilus is van, meg van kulom metal is. Vannak a hosszu haju, borcuccokban maszkalo, 80-as evekbeli metalt vagy rockot hallgatok, aztan az emosok, a grungeok, illetve a modern rockot hallgato, kicsit divatosabban oltozkodok.


en am post-grunge fan vagyok :)

2014. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!