Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan helye vagy oldal...

Stalkerboss kérdése:

Van olyan helye vagy oldal ahol lehet kapni vagy rendelni replika carrera napszemüveget?

Figyelt kérdés
Én csak ezt az oldalt találtam:www.olcso-napszemuveg.org de nem tudom menyire megbízható?

2013. máj. 3. 16:54
 1/3 anonim válasza:

[link]


ezt az oldalt nézd meg :D

2013. máj. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Ohh... Sose vegyél gagyit! Gáz, és ha kiszúrják még kellemetlen helyzetbe is kerülsz... Arról nem beszélve, hogy még a szemedet is tönkreteszi... Vegyél olcsóbb márkából eredetit, vagy gyűjts kicsit, hiszen egy Carrera csak 20-25 ezer Ft!
2013. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat bár az utolsónak már megbocsáss de nem az volt a kérdés hogy gáz-e ha kiszúrják hanem hogy hol lehet venni jó minőségű replikát?Amúgy meg nem tudom de a baráti körömet abszolút nem érdekli hogy ilyen vagy olyan az utcán meg nem hinném hogy mindenki azt keresi hogy kin van replika és kin original és ha észre is veszik akkor mi van?("feltűnési mánia")
2013. máj. 11. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!