Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér blúzhoz, fekete szoknyáh...

Fehér blúzhoz, fekete szoknyához és fekete cipőhöz fekete vagy testszínű harisnyát vegyek fel?

Figyelt kérdés
blúz,cipő,szoknya,fekete,harisnya,fehér,testszínű
2013. máj. 4. 12:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs,a kulcsszavakhoz akartam írni a kérdés leírását.
2013. máj. 4. 12:34
 2/8 anonim ***** válasza:
alkalomfüggő, de nappalra inkább testszínűt
2013. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én inkább testszínűt ajánlok. úgyis olyan meleg van a fekete meg csak szívná a meleget
2013. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.2-esnek:Egyébként ballagásra kell,azon gondolkozom milyet vegyek,mert az előző(testszínű)kiszakadt.
2013. máj. 4. 12:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyiket se! A fekete már túl sötét tavaszra a testszínű meg igénytelen, parasztos. Capuccino színű, üvegszálas a legszebb!
2013. máj. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Láttál te már valaha Cappuccinót? :D

Van fogalmad róla, hogy az is barna, azaz a testszínű?


Az üvegszál pedig már rég nem divat. Mostanában lycrat használnak inkább. Egyébként is a művi csillogás optikailag vastagítja a lábat.

2013. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mindenhol van capuccino színű harisnya, csak valahol mocca néven fut. A barna nem testszínűnek számít. Az üvegszálas örök divat. A csillogás szép formát ad a lábaknak. Csak mellékesen...az egyik szakmám divattervező, csak tudom.
2013. máj. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Alkalom függő : én :-fehér,

-testszínű fényes 15 denest,vagy feketét szoktam viselni

2015. febr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!