Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennnyit költesz havonta ruhára?

Mennnyit költesz havonta ruhára?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 18:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
79%
1.000-2.000 FT
2009. okt. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
2-3havonta vásárolok, de akkor elég drágán. (100+) a kínai cuccok nálam fogyó termékek, két - három hét és mindegyiknek lesz valami baja(általában kiszakad .. ) így kénytelen vagyok márkára költeni :) ami egyébként nem sokkal jobb, bírja másfél hónapig és annyi.
2009. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
13 éves vagyok úgyhogy max. 1000 ft-om van ruhára =/ anyukám is csak havi 4000-et max
2010. ápr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nálam változó. Van amikor nem veszek egyáltalán semmit. Van olyan, hogy 1-2ezres pólókat veszek, de ha elszalad a ló akkor képes vagyok megvenni a 20ezres farmert is. Szal az én ruhatáramban a márkástól a márkátlanig, az olcsótól a drágáig vannak a ruhák.
2010. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én a nagyobb alkalmakra szoktam több pénzt kapni, névnap,születésnap, karácsony,sikeres egyetemi vizsgák, vagy egyéb ilyesmi események,de van amikor csak úgy. Ekkor általában minimum 30-35 ezerrel megyek,és találok egy két dolgot belőle, de volt már amikor 80 ezret is elköltöttem egy délután plázákban ,márkaboltokban,abbol már tudtam venni vagy 5-6 dolgot is. Én inkább kevesebb cuccot veszek,de az mindig elsőosztályú.Nálam fontos, főleg csak ilyenekre költök,meg egészséges életmódra.Más nagyon nem játszik fontos szerepet az életemben. F.
2010. szept. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!