Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kenyelmes eskuvoi szandalt...

Kenyelmes eskuvoi szandalt keresek. Hol talalok?

Figyelt kérdés
Nyaron lesz az eskuvonk. Nagyon laza, semmi faxni. Ruhat talaltam az H&M-ben, fatylat veszek egy eskuvoi szalonban, azonban a cipovel komoly problemam akadt. Kenyelmest szeretnek, mert nem vagyok egy nadszalkisasszony es van egy 2 es fel eves Kisfiunk is aki utan feltetelezem olykor szaladnom kell majd. Dansko, Sanita, Swedishhasbeens....tipusu szandalra gondoltam. Swedish oldalan talaltam egy nagyon szepet, a problema az, hogy ( hmmm az aran mar tultettem magam) fa talpa van teljesen. Legalabb az un. beles lenne puha, hogy birjam a napot benne... Otletek?
2013. máj. 4. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:

esetleg:1. [link]


2. [link]


Márkában,kényelemben megbízhatsz!Ára 'drága'(a mai világban ennyi egy jó minőség!!)tehát akár kibír 3-4 évet!

2013. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom! Nem is ismertem ezeket. Az ara szamomra nem problema - amiket eddig neztem joval borsosabbak voltak. Megegyeztunk abban, hogy azt valasztok ami igazan tetszik.

[link]

Ez az ami igazan tetszik. Dansko es Sanita gyartott regebben hasonlot alacsonyabb sarokkal es puha belsovel de fa talppal...de mar nem talalok belole a neten. :o(

2013. máj. 5. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!