Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit ajánlotok?

Ti mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen vagy hasonló napszemüvegeket néztem fehér vagy ezüst keretes tükrös. Ti milyen márkát vagy fajtát ajálnátok, nem akarok több 10 ezret ki dobni napszemüvegre! Válaszotokat előre is köszönöm!



2013. máj. 6. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen fajta napszemüveg egyáltalán nem tetszik. Ma már szinte mindegyik üzletben lehet venni 2-3 ezer forintért is (Takko, H&M, Reserved, New Yorker stb...) szerintem inkább nézz be egy üzletbe, és próbáld fel, hogy jól áll-e egyáltalán.
2013. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg Retro napszemcsik? 10-15 ezerért már vannak jók. Most vettem páromnak 15-ért. Imádja. Igaz én 2.500 Ft-ot is sajnáltam a magaméra, dehát nem vagyunk egyformák :)
2013. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!