Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez az összeállítás jó egy...

Ez az összeállítás jó egy "közepesen" alkalmi vacsorára, hogyan lehetne feldobni?

Figyelt kérdés

Nem egy szimpla beülős este, de nem is túl hivatalos, egy diákszervezet félévente megrendezett vacsorájára megyek, Van egy nagyon szép felsőm, fekete csipke, a kivágása nagyon előnyös, az alja fodros, így talán kevésbé gyászos, a színe ellenére egy kicsit játékosabb.

Viszont alulra úgy néz ki, hogy csak fekete nadrágot tudok felvenni, mert azok állnak jól, 2 világosabb nadrágom van, az egyik túl szűk, kényelmetlen, a másik egy szinte fehér, drapp skinny farmer, és szerintem vastag benne a lábam.


Szerintetek nem gáz, ha teljesen feketében megyek? Arra gondoltam, hogy megpróbálom, színesebb-vidámabb sminkkel és kiegészítőkkel feldobni, de sajnos a cipőimből és a táskáimból is leginkább a feketék passzolnak hozzá. Elég, ha a frizurám és a sminkem vidámabb, meg valamilyen színes ékszert választok, vagy ez így szerintetek túl gyászos?



#ruha #alkalmi ruha #vidám öltözet
2013. máj. 8. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit túl fekete, dobd fel piros kiegészítőkkel mondjuk.
2013. máj. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudsz valahová valami övet rakni? vagy nem menne a szetthez? az a baj, h nem tudom pontosan elképzelni. vagy ha esetleg van valami színesebb cipőd, ami megy hozzá (feketéhez mindennek mennie kell) akkor fesd olyanra a körmöd és a szád, meg vegyél fel mondjuk olyan színű fülbevalót, esetleg valami hajbavaló..
2013. máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Ha este töltök fel képeket, megtennétek, hogy visszanéztek, és véleményezitek? Kb 9 körül tudok képeket feltenni!
2013. máj. 8. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
természetesen, várom!
2013. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnos a képkészítés nem jön össze, viszont sikerült nagyon szép rózsaszín cipőt és táskát szereznem, és megtaláltam egy sötétkék farmeromat is, így már talán rendben leszek.:)
2013. máj. 8. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!