Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik verzió cikibb? Vagy...

Melyik verzió cikibb? Vagy ciki egyáltalán a csőtop melltartó nélkül?

Figyelt kérdés
1. Eset: csőtop, alatta mellrartó de a háton a melltartó csat része bőven feljebb van a toptól vaagy 2. Eset: nincs a csőtop alatt melltartó. ( kicsit nagyobb de formás egyáltalán nem lógós cicikről van szó)
2013. máj. 9. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
csőtop hozzá való melltartóval?
2013. máj. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Fú, ez nehéz kérdés. Ha mindenképpen választani kell, akkor szerintem rosszabb, ha hátul kilátszik a csat. De őszintén szólva mindkettőt ízléstelennek tartom. :/
2013. máj. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Háát, szerintem pedig még mindig jobb, ha hátul kilóg a melltartó, mintha átlátszik a mellbimbó. Az szerintem spec gusztustalan. De mindkettő gáz szerintem, inkább vegyél hozzávaló melltartót:)
2013. máj. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Ha hetero férfiként gusztustalannak tartod a női mellbimbókat, akkor van számodra 1 rossz hírem.

Inkább igénytelenre, ízléstelenre gondoltál, szerintem.


Vannak pánt nélküli melltartók is, de ezt ne pont én magyarázzam már, férfi létemre. :)

2013. máj. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

3-as válaszoló vagyok és nem hetero férfi vagyok, hanem hetero nő:)) ízléstelennek is mondhatjuk, de szerintem gusztustalan is, én nem szívesen nézegetem másik nő mellbimbóját pl. a metrón, pláne, hogy van, akinek brutálisan átlátszik, ha ráfeszül a felső.

Egyébként én is javaslom a pánt nélküli melltartót, nekem nagyon sok csőtopom van és ilyen melltartóval hordom őket; nem látszik át, nem lóg ki:)

2013. máj. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Mindkettő ciki.Az lenne a normális,ha csőtop alá,pánt nélküli melltartót hordana.Nekem is kicsi mellem van,de eszembe nem jutna kilépni az utcára,melltartó nélkül. Szerintem,a második verzió a cikibb.
2013. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Felénk nem szokás csőtop alá semmilyen melltartót venni. De ha mindenképp akarsz akkor pánt nélkülit.
2013. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább hordja valaki melltartó nélkül, mint hogy a melltartónak az egész pántszerkezete kint legyen hátul. Az olyan annyira cigányos.

Nem is értem hogy hogy lehet kint a csőtopból a melltartó vízszintes pántja. Annak pont hogy nem szabad "fentebb húzódnia", mert akkor már rossz méretű a melltartó.


Én amúgy pánt nélküli melltartót hordok ilyenekhez.

2013. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a kilógó melltartó az undorító főleg ha 1 hátul kivágott felsővel veszik fel... Nekem speciel vannak olyan csőtoppjaim, amit melltartó nélkül hordok és nem látszik.át a mellbimbóm mert olyan az anyaga.
2013. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!