Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed ezekről a...

Mi a véleményed ezekről a blúzokról?

Figyelt kérdés
Valaki hordaná? És ha igen,mivel? [link]

2013. máj. 10. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, és csak azzal hordanám ami a képen van. Egy fekete egyberészes szoknyával, vagy rövidnadrággal, de mindenképp valami egyszínűvel.:) És arra is ügyelnék, hogyha barna a bőröm, mármint olyan nagyon barna, akkor nem venném fel, mert ezek a sötét virágos dolgok csak a világos bőrűeknek állnak jól :) Ha barna a bőröd, akkor világos virágmintás blúzt vegyél.:)
2013. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is tetszik csak a fekete rész tuti külön van hozzá. de igy egybe nagyon jól néz ki! :)
2013. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit öregasszonyos, meg a 80-as évek divatjára emlékeztete, amitől kiráz ahideg.


De amúgy fekete leggings-el is használható lehet.

2013. máj. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
külön van a fekete :) én imádom a 80as divatot, főleg az ilyen virágmintás vintage cuccokat, anyu szekrénye tele van ilyenekkel amit alig használt, pl ezek is onnan vannak, szivesen hordanám őket csak nem engedi. ő is aztmondja h úgy nézek ki mint nagyanyám. :l
2013. máj. 10. 15:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon csinos én hordanám!! 16l
2013. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!