Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van valami ötletetek, hogyan...

Van valami ötletetek, hogyan tudja egy egyedül élő nő felhúzni a cipzárt a ruhája hátán?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hátranyúl és felhúzza mint mindenki más.
2013. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De nem ér el addig a kezem. Nem bő szabású a ruha.
2013. máj. 10. 18:26
 3/13 anonim ***** válasza:
Bújtass át cérnát vagy valami madzagot a zipp-záron, vesd át a vállad felett és húzd fel vele, miután végeztél elengeded az egyik végét és kihúzod a zipp-zárból. Levetni nehezebb szerintem.
2013. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Beleakasztasz egy gemkapcsot a ruhába, abba bele egy cérnát, ahogy előttem írták, és meg is van.
2013. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem ér el a kezed a hátad közepéig? Bocsi, csak ezt nehezen tudom elképzelni. Nem ártana egy kis torna, sport ha már ennyire el vagy tunyulva. És nem kell utána segédeszköz hogy felhúzz egy cipzárt a ruhád hátán. :X
2013. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok eltunyulva, rendszeresen sportolok.

De nekem nem ér össze a kezem, ha az egyikkel hátranyúlok a vállam alatt, a másikkal meg a vállam fölött.

Vagy neked talán összeér?

2013. máj. 10. 22:15
 7/13 A kérdező kommentje:
Az ujjaim összérnek, ha kinyújtva tartom őket, de az úgy kevés, ha már fognék valamit két ujjal, pl. a cipzárt, úgy már nem érnének össze, nem tudnám egyik kezemből a másikba adni a cipzárt.
2013. máj. 10. 22:16
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom majd a madzagos ötletet, csak nem akarom elszakítani a cipzárt, meg mi van, ha úgy sem sikerül, mert a ruhát sem ártana összefogni? Tehát, hogy közelebb legyen egymáshoz a cipzár két oldalára eső ruha a könnyebb összehúzás érdekében. :/
2013. máj. 10. 22:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Én úgy húztam föl a hátul cipzáros ruhámat, hogy megfordítottam magamon úgy, hogy elöl legyen a cipzárja, ott felhúztam, aztán visszafordítottam hogy normálisan álljon. Ugyanígy a hátul fűzős ruhát. Fordítva vettem fel, elöl befűztem jóra, aztán visszahúztam rendesen.
2013. máj. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 MOSÓMEDVE válasza:
ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!