Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan vetkőzhetném le a...

Hogyan vetkőzhetném le a "szürke egér" stílust?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy nagyon tetszenek a csinos, divatosabb szettek, magassarkúk, kiegészítők, de amikor vásárlásra kerül sor mindig a legegyszerűbb dolgokat választom. Általában valamilyen egyszínű felső van rajtam, hozzá illő színű kardigán, farmer és balerina cipő. Múltkor a sima felső helyett egy peplumos felsőt vettem fel, mindenki el volt ájulva de én kényelmetlenül éreztem benne magam, pedig nagyon tetszett és szerintem is jól állt. Hogyan tolhatnám ki az öltözködési "komfort-zónám", hogy ne öltözzek ilyen egyhangúan? Huszonéves vagyok, homokóra alkatú, érzen, hogy változatosabban kellene öltözni és szeretnék is, de valahogy sosem jön össze.
2013. máj. 12. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Erről most a Plain Jane című sorozat jutott eszembe, szerintem bele nézhetnél egy-két részbe... :)

Ne félj attól ami jól áll, bátran vegyél fel színes, divatos ruhákat!Ne kényszerítsd magad szürke, egyszerű vacak ruhákba!

2013. máj. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerezz be élénk színű kiegészítőket, pl táskákat, karkötőket, esetleg cipőket is! Ezek feldobják a szettjeidet. Mellé, ha marad még pénzed, vehetsz valami hozzáillő ruhát.
2013. máj. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szerted ha csag egy sima polo és nadrág van rajtad aztot id könnyne teheted divatossó például vegyél mondjuk csikos felsőt ami már magában feldobja a ruhát vagy valami feltünőbbet. Kiegészitőnek hordj sálat az is nagyon jól feldobja
2013. máj. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

nem azzal van a baj,hogy a kerdezo nem tudja,hogy mit vegyen fel,hanem azzal,hogy nem tudja viselni-igy a vegyel mtaskat meg kendot tipusu hozzaszolasok szerintem feleslegesek

kerdezo, en ugyanigy voltam, vagy legalabbis nagyon hasonloan.

eloszor kis tavokon* szoktattam magam hozza ahhoz,hogy csinos vagyok. itthon maszkaltam szepen feloltozve,majd mentem egy kort az utcan, elmentem boltba, vasarolni, stb. azutan meg mar eszre sem vettem, hogy vegre ugy oltozok, ahogy mindig szerettem volna. ne akarj egybol megvaltozni,haladj fokozatosan es aprankent a cel fele.

2013. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!