Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek/Metalheadek! Milyen...

Rockerek/Metalheadek! Milyen ruha üzletekben szoktatok vásárolni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és eddig átlagos vagy divatos cuccokat hordtam, de szeretném most már a stílusomhoz igazítani a ruhatáramat, mivel eddig nem nagyon volt. Hol szerezhetnék be rockeres/metalheades cuccokat? Nem divatból csinálom, az ezzel kapcsolatos kommentekel kíméljetek.

2013. máj. 12. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Kicsit nehezebb a dolog, de én ugyanott vásárolom a ruháimat, ahol eddig, csak más stílusban. New Yorker, H&M, C&A, néha Tally Weilj, sokat kell keresgélni, de rá lehet akadni a megfelelő darabokra, bár sokszor távoztam már üres kézzel.

Aztán bandás pólókat netről rendelek, vagy ha valahol a városban találok, akkor megveszem.

Cipőt a legnehezebb vennem, esküszöm. :D


Szerintem te se arra a nagyon kemény rocker kinézetre hajtasz (ha igen, akkor értelmetlen a válaszom, elnézést :D) szóval egy kis odafigyeléssel jó kis ruhatárat rakhatsz össze magadnak a Magyarországon megtalálható boltokból is (csak lenne egy Hot Topic...)


Remélem segítettem :)

15/L

2013. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na most fiú vagy e vagy lány? :D

Ha fiú akkor,egy bandás póló,farmer nadrág,vagy fekete bársony,oldallánc,bakancs(sokan írják de szerintem az túlzás már :D),karkötő(tüskés) és még így is túlzok már :D

Ha eddig sima cuccokban járkáltál,és így megjelensz egyszer csak hidd el nagy érdeklődés lesz körülötted :D Nálam is ez volt,tudom mondjuk nálam középsuli matt,na meg a hosszú haj is kiakasztotta őket,had kínlódjanak XD


15/F

2013. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 19gal_balazs97 válasza:
Katonai vagy farmer nadrág, acélbetétes, zenekaros póló, suliban én szimatszatyorban hordom a cuccokat. A pólókat és egyéb dolgokat meg heavy metal boltokból veszem de a farmert meg sima ruhaboltban.
2013. máj. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Headbanger és Rockpince nagyon fasza helyek. Remélem tudtam segíteni:)
2013. jún. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!