Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen egyrészes ruha illene...

Milyen egyrészes ruha illene egy 30 éves arányosan duci nőre? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ballagásra és esküvőre kellene, ehát alkalmi. Ha lehet, linket is kérnék.
2013. máj. 12. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is arányosan duci vagyok (173 cm, 75 kiló körül, amúgy 40- es méret így (cigiről leszokás 1 méretet növelt sajnos))

Ha nincs bumszli karod és vállad akkor mindenképp pánt nélkülit javaslok, nekem a szerelmeim azok a ruhák. Valahogy a trikófelsőjű ruhák olyan vastag kart csinálnak, pedig nem vészes....

Ezeket simán:

[link] persze nem pont fehér ha esküvő és még él a hagyomány h fehéret vendégként tilos de a fazon az csodás :)

Ez szerintem elegáns és hétköznapi egyben, mert gyakorlatilag kiegészítőktől függetlenül mehet bárhova... elegáns cipő, táska ékszerek és egy csinos bolero és esküvőre, vagy saruval a strandra is :)

[link]


28L

2013. máj. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Első vagyok, itt vannak még szép ruhák, nem szeretem a tescos ruhákat de most nagyon szépeket alkottak :)

2013. máj. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket. Sajnos én mellben nagyon erős vagyok így mindenképp csak pántosak jöhetnek számításba.
2013. máj. 13. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!