Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hogy mossátok a kényes...

Ti hogy mossátok a kényes (pl. : flitteres, hálós, egyéb) felsőket, pólókat? Mosógépben? Van valakinek praktikája, hogy lehet az ilyeneket gében mosni?

Figyelt kérdés

Talán érdekesen hangzik a kérdés.

Mi eddig mindig lavórban mostuk a felsőket, de mivel sokszor vegyszer is kerül bele, kifakul a felső egy-egy helyen, és többnyire használhatatlanná válik. Ezért szeretnék valami megoldást, amivel gépben is moshatóak lennének.



2013. máj. 13. 09:02
 1/5 klopusz ***** válasza:

Szia!


Én a flitteres felsőket is gépben mosom, csak kifordítva. A hálós és egyéb cuccokat pedig előbb beteszem egy kispárna huzatába, hogy sehova se akadjon be, utána az is megy a gépbe.


Remélem, segítettem.

2013. máj. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vegyél mosózsákot. a DMben, de sztem a Rossmanban is lehet kapni, vagy akár a 100as boltban.

nagyon jó, én abban mosom a melltartót, bugyit, kényesebb dolgokat. nagyon jó, mert át tudja járni a mosószer rendesen, mivel egy hálószerű anyagból van, és nagyon erős, tartós.

ilyen: [link]

2013. máj. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan úgy beteszem a többi közé. Semmi baja nem lesz. A flitterek nem jönnek le, a hálós fölsőm sem szakad ki, és még csak ki sem nyúlnak. Szerintem bátran tedd be a többi ruha közé.
2013. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Ki fogom próbálni a huzatos módszert és a mosózsákot is. :)

2013. máj. 19. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, elég későn írok, de mi ezeket kifordítva mossuk ki, úgy általában nem lesz semmi baja :)
2013. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!