Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek szerintetek?

Fodor Daniella kérdése:

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
13 éves, 7.osztályos vagyok.. Nekem nem annyira nagy és nem is mondhatom hogy nem látszik... Ha felveszek egy melltartót akkor az egyik napról a másikra nagyobb lesz a mellemés az osztálytársaim leszólnak ezért.. A barátnőmtől kaptam egy 80 A-s melltartót ami ki van tömve szivaccsal, és az nekem egy kicsit nagy.. De ha mondjuk felvennék egy 70-AA-sat az jó lenne e..

2013. máj. 13. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne hordj nagyobbat és ne tömd ki, mert az tényleg vicces.

Melltartót nem csak azért szokás hordani, hogy megemelje a mellet, hanem azért is, hogy takarjon, ne üssön át a melled körvonala/a mellbimbód egy lengébb topban.

Hogy mit szólnak az osztálytársaid, arra meg tegyél magasról. Most őszintén: Közük hozzá?

Mondanám, hogy kinövik, de nem lenne teljesen igazam, mert az enyémek még mindig cseszegetnek, hogy biztosan tömöm (vékony vagyok nagy mellel), pedig már 19 évesek.

2013. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A Takkoban vannak olyan melltartók amik nem természetellenesen emelik hanem csak szép formája lesz és nagyon kényelmes! Nem kosarasak ami azért jó mert a kosaras vag push-up-os melltartóktól ellazulnak a mellizmok és lógni fognak! Szóval menny el a takko-ba és nézz körül (gyerek-tini részleg)!
2013. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyanennyi idős vagyok. Első második hozzászólónak is igaza van. Én is Takkoban vettem az egyik melltartóm, irtó kényelmes, jól néz ki, az az egyik kedvencem. Ezenkívül még az f&f-nél találtam egy-két jó melltartót. Ezeken a helyeken te is nézz mindenképp körül. :)
2013. máj. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!