Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek tetszik ez a szín?...

RandomgirlLOL kérdése:

Nektek tetszik ez a szín? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Volt egy kis nehézség, amikor a 8.-os ballagásra kiválasztottuk az egyen nyakkendőnket. Lehetett volna bordó, vizenyős, ronda zöld, és ugyanilyen kék, valamint pink (még néhány fiú is akarta, WTF??), de végül türkiz lett. Én nem vagyok megbarátkozva ezzel a színnel: ne [link] de ti mit gondoltok róla? (Talán egy kicsit sötétebb, egy leheletnyit.)
2013. máj. 14. 13:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Ajj, rossz link, itt van: [link]
2013. máj. 14. 13:59
 2/9 anonim ***** válasza:
Fekete-fehérhez szerintem jó. Szép ez a szín
2013. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is tetszik. egyik rokonoméknál is volt ilyen színes nyakkendő ballagáson, de ott mindenkinek más volt amilyet szeretett volna. nekünk a szalagavatós blúzon meg pink szaténcsík volt(igaz a mi osztályunkban csak lányok voltak), de biztos volt olyan akinek nem tetszett, de mivel lányok vagyunk így maradt a rózsaszín.
2013. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szép.
2013. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát, úgy látszik, tűrhető szín, de szerintem elég rikító, és ízléstelen. :P Csak kibírok egy napot, utána úgyis eltűnik a szekrényem mélyére. :D
2013. máj. 14. 14:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez még egy teljesen vállalható szín. Legalábbis a felsoroltakból a bordó kivételével az összesnél jobb, és legalább nem vmi szokványos, unalmas szín.
2013. máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :D
2013. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk én a bordót szerettem volna a legjobban. :) De ez is szép (belátom :D).
2013. máj. 14. 18:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép, mondjuk én eleve szeretem az élénk színeket :)
2013. máj. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!