Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lúdtalpasok nyáron ti milyen...

Lúdtalpasok nyáron ti milyen lábbelit viseltek? Hordtok papucsot, szandált?

Figyelt kérdés

2013. máj. 16. 10:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Engem nem érdekel, hogy lúdtalpam van, úgyan úgy felveszek magassarkú szandált, sima talpú papucsot. Mindent felveszek.

Lúdtalpas vagyok én is.

19L

2013. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha lúdtalpas vagy járj mezítláb!
2013. máj. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
nálam az a szempont, hogy miben nem fáj a lábam a lúdtalp miatt. Enyhén magasított szandált szoktam felvenni nyáron, vagy balerinát. Papucsot azért nem mert nem szeretem.
2013. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Cipőhöz lúdtalpbetétet hordok, de ha meleg van, akkor nyilván nem húzok zárt cipőt, hanem papucs vagy mezítláb, az egészséges is.
2013. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Otthonra a régi típusú scholl papucsot hordom, mert az annyira jól tartja a lábam. Ha megyek valahova akkor csak annyi hogy márkásabb cipőben megyek, de lúdtalpbetétet nem szoktam beletenni. Illetve volt egy no name sportcipőm, annak belül teljesen egyenes talpa volt, így vettem bele egy ilyen magasított talpbetétet. Ennek annyi hátránya van, hogy kb fél centivel magasabbra kerül a sarok, és a cipő meg nem úgy van kialakítva, és hát talpbetét nélkül jobban fogja a sarkat.

Nyáron balerinacipőt (nem vékony talpú / sarkú); divatosabb fajta scholl papucsot; vagy nagyon ritkán magassarkút.

2013. máj. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem kiskoromban azt hiszem diagnosztizáltak ilyet, de engem sosem akadályozott semmiben. Imádom a szandálokat, magassarkú cipőket is és sose volt vele semmi bajom. A lényeg, hogy kényelmes legyen, na meg persze nem mindegy, mennyire vagy lúdtalpas/kényes lábú (mondjuk az én lábam meg az ilyen papírvékony talpú meg converse hülyeségektől fáj...szóval ez egyénfüggő)
2013. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én zárt cipőt hordok a lúdtalpbetét maitt, vagy ilyen nagyon puha talpú papucsot mert abban nem fáj a lábam.
2013. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hordok ugyanúgy szandált mint mindenki más.
2013. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sarut, topánkát hordok, nagy ritkán papucsot. Van hogy nagyon fáj benne a lábam és tudom hogy nem is tesz jót a lábamnak, de 30fok melegben nem fogok zárt cipőt felvenni.

Télen mindig hordom a betétet, nyáron csak néha hűvösebb napokon.

2013. jún. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sarut, topánkát és szandált egyáltalán nem hordok, mert oldalt 'kifolyik' belőle a lábam. Leginkább rövidszárú tornacipőt hordok, nem fáj benne a lábam, megszokta már. Magassarkút csak olyat veszek fel, ami oldalt is tartja a lábam.

:)

2013. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!