Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetek ilyen nadrágot?

Hol vehetek ilyen nadrágot?

Figyelt kérdés

Ülepes vagy török farmernak hívják, nemtom pontosan. Kínaiban láttatok már ilyen? mert tudom hogy drágább helyeken vannak, de sajna azok 10.000 ft körül vannak, annyit meg sajnálok érte, úgyis egy félév múlva már nem lesz divat és nem is hordanám már. Max 5000-ig költenék rá. Hol vettetek, láttatok iylet? Csak FARMER anyagú érdekelne és lehetőleg valami koptatott.

[link]

[link] --- 1. kép

[link]


2009. okt. 2. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
próbálkozz turkálóban, én ott láttam már ilyeneket. bár személy szerint nekem tetszik, szerintem ezek max azokon mutat valahogy akik nagyon vékonyak.
2009. okt. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bershka
2009. okt. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

az ronda ne vegyél ilyet

15/F

2009. okt. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Török bugyinak hívják. :D A Springfieldben találsz, illetve én láttam még a H&M-ben is!
2009. okt. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. bár jöhetnek még. Megnézem ezeken a helyeken, ha eljutok oda, mert ugyanis kis városban lakom, ritkán kerülök fel plázákban.
2009. okt. 3. 18:56
 6/8 anonim ***** válasza:
én már nagyon sok kínaiban láttam, pesten is, debrecenben és pécsett is. (pont ma, 4800 ért)
2009. okt. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

EZ tényleg nagyon csúnya, nem tudom miért király ez a mintha beszrt volna stílus azon felül, hogy láttad 1-2 újságban. Vegyél rendes normális egyenes szárú vagy slim fit nadrágot, szerintem jobban néznél ki.


22L

2009. okt. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
attol mert neki tetszik nem kell leszólni, nekem is van és nagyon szeretem, izlések és pofonok
2010. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!