Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnám eladni, megunt...

Hol tudnám eladni, megunt vagy alig használt kiváló állapotban lévő ruhái, cipőim. Stb?

Figyelt kérdés
A tesz-vesz és a vatera nem az én oldalaim, facebook-on nem megy az oldal :D apród-on próbálkozok még több kevesebb sikerrel. Segítsetek!! Többnyire női cuccokról van szó.
2013. máj. 18. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát,van amelyik turiban megveszik az eladók.Aztán vannak néha olyan napok ilyen plázákban,bevásárlóközpontokban amikor beviszel mittudomén hány ruhát és cserébe választhatsz újat(mármint olyat amit egy másik lány hozott)De ezek nagyon ritkák:(


Ezzel én is bajban vagyok

2013. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Blahánál a 7-es megállójában van pár kirakat ruhákkal az oszlopon, és ott ki van írva, hogy vesznek jó minőségű, kiváló állapotú használt ruhát. Sajnos a címet nem jegyeztem meg, ha látom jövőhéten megírom.
2013. máj. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mégis mekkora méretűek?Engem 40 42 es érdekelne illetve 39 es cipők!?
2013. máj. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem pesti vagyok! Olyasmi méretek is vannak! :)
2013. máj. 18. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!