Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó lesz az a ruha amire...

Jó lesz az a ruha amire gondolok? Milyen hajat csináljak?

Figyelt kérdés
5-es vagyok.Kedden osztályfotózás lesz.Arra a ruhámra gondoltam,hogy ilyen neonzöld le tudom húzni a combom közepéig és azt felvenni a zöld cipőmmel amelyik bokáig ér.Szerintetek megteszi,tehát elég dögös egy osztályfotózáshoz?Meg a másik kérdés:Milyen hajat csináljak?

#ruha #haj #fotózás #cipő #neonzöld/zöld #elég dögös lesz-e
2013. máj. 18. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
osztályfotózáson nem dögösnek kell lenni,főleg nem 5.-esen
2013. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagyis hát nem szeretnék dögösen kinézni,hanem csak jól!
2013. máj. 18. 19:09
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen hajat kellene csinálnom?oldalt copf?vagy sima lófarok?
2013. máj. 19. 08:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez komoly ? o.O Neon zöld ruha ? zöld cipő ?? Ezt verd ki a fejedből .a szüleid engednék hogy ilyenbe menny a fotózásra ?? Nee ilyenbe sohaa. 5.es vagy felejtsd el.! Haj meg szerintem simán enged le .
2013. máj. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt vedd föl amit egy átlag napon felvennél, gimiben nem aggódják így túl az osztályfotózást. Előző este moss hajat és reggel ne egyél mákosat. A hajad pedig csináld úgy ahogy kényelmes, ha meleged van tőle vagy csak zavar, akkor fogd fel. Egyébként én rövidnadrágban, csinosabb felsőben és fekete tornacsukában mennék, de már elballagtam az osztálykép meg télen készült.
2013. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vagyis hát nem neonzöld ruha hanem ilyen világos zöld ruha,és igen anyuék megengedik hogy ilyenbe menjek.Meg ugye lesz bolondos kép isés oda elviszem a vakond fejem,és felveszem! :)
2013. máj. 19. 17:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ezt amúgy átlagnapon is felvenném! :S
2013. máj. 19. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!