Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nagyon kilógnék...

Szerintetek nagyon kilógnék tornacipőben mennék színházba?

Figyelt kérdés

Fehér tornacipő, fekete öltönynadrág és fekete ing esetleg pulóver lenne rajtam.


Elég problémás lenne ünneplő cipőt szereznem holnapig, de nagyon nem vagyok tisztában azzal, hogy milyen a dress code ilyen helyeken :)


2013. máj. 18. 20:52
 1/6 sztrecskó ***** válasza:
100%
Attól függ hol ülsz. A földszintre fel ne merd venni, de ha legfelül ülsz a karzaton, akkor nem annyira, csak kicsit. :)
2013. máj. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs legalább egy sötét cipőd? A dress code azért függ az előadástól és a színházól is. Ha lazább a dolog, inkább menj egy itszta farmerben és ingben ha csak tornacipőd van. Öltöny nadrághoz felvenni cipőt ilyen iszonyú tirpákság, azt sugallja, hogy zéró ízlésed van, míg a farmer csak annyit, hogy nincs elegáns ruhád.
2013. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem illik a fehér tornacipő az öltönynadrághoz.


Bár megjegyzem, és a Nemzeti Színházban komoly előadáson is láttam meglehetősen furcsa szerkókat. Menj, amiben tudsz.

2013. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A macskákat fogjuk megnézni holnap. :)

hazautaztam a családomhoz, viszont akkor színház előtt beugrok egy haverhez és szerzek egy ünneplős cipőt. köszönöm a válaszokat.

2013. máj. 18. 23:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp szerezz ünneplőcipőt... Nagyon gáz szerintem színházba utcai cuccban menni.
2013. máj. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérj egy cipőt. :D

Eleve a dorkó is nagyon gáz lenne elegánshoz, de főleg, hogy fehér...? :D

Amúgy meg jó szórakozást, a Macskákat én is megnézném.

2013. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!