Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A 38-as konfekció mióta...

A 38-as konfekció mióta számít molett méretnek?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam alkalmi ruhát vásárolni egy kisebb butikban (olyanban, ahol az eladók aktívan részt vesznek a válogatásban), és kiválasztottam egy helyes kis fekete ruhát, mire az eladónő fontoskodva megjegyezte, hogy igen, az ilyen fazon jól áll a moletteknek. 170 centi vagyok, 62 kg, homokóra típus és 38-as a konfekcióméretem (főleg a cicik miatt). Ez hol molett?:O Valaki világosítson fel...
2013. máj. 19. 09:08
 1/7 gelazso ***** válasza:

az arányok nagyon számítanak.

talán rosszul itéled meg magad. küld képet magadról.

2013. máj. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nagy ciciktől tűnhetsz nagydarabnak. én 168cm 60 kg-os ként nem voltam vékony!
2013. máj. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet tényleg nem jól látom magam, de én mindig átlagosnak gondoltam az alkatom. Egyedül a cicim az, ami kicsit nagyobb, ezt "örököltem", de az sem olyan őrülten nagy, hanem csak a derekamhoz képest. A legtöbb melltartóm 80/C-s, de van 75/D-s is. Elég aktív, sportos életet élek, táncolok, futok, jógázom, túrázom. Életemben nem mondták még rám, hogy molett, úgyhogy ez kicsit szíven ütött, mert egy ruhabolti eladó talán jobban ért hozzá mint én, és reálisabban látja:S Hát nem tudom.
2013. máj. 19. 10:04
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. most ezért ne legyél elkeseredve ! szép melleid lehetnek. én bezzeg fenékre hízok, szóval nekem muszáj 57 kg környékén maradnom, mert rihanna seggem van :D
2013. máj. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 38-as a konfekcióméretem (szintén a melleim miatt -75C), és messze nem vagyok molett. 170 cm 55kg, homokóra alak, inkább vékony/átlagos.

Az ilyen alakra egyébként nagyon nehéz ruhát kapni, én is alig találok.

Engem ugyan még nem neveztek molettnek, de minden boltban hallgathattam az eladóktól, hogy ilyen alakra nem igen gyártanak ruhát... :S

2013. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne vedd a szívedre. Én megkaptam csomószor gúnyos nézések közepette, hogy "ekkora" ruha nincs. (42-es konfekció) Elmentem az Ulla popkenbe, ugyanaz a gúnyos nézés: "itt moletteknek való ruhákat árulunk csak!" Szóval oda meg nem voltam eléggé molett.

Az eladónők között sem intelligens mindegyik, ez nem téged minősít.

2013. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanilyenek a méreteim és nem vagyok molett.. :D Az eladó meg egy pöc*s.
2013. máj. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!