Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltözködésben otthonosan...

Öltözködésben otthonosan mozgò lanyok, nők! Kaptam egy klasszikus fazonu kertesz rovidnadragot. A kerdesem hogy hogyan tudnam hordani es mivel (cipo es felso)? Mostanaban nem nagyon latok ilyen nadragokat.

Figyelt kérdés
bezs szinu.Linkelt szettnek is nagyon orulnek.:)Lovesem sincs hogy mutatna jol.En vekony vagyok es 20 eves.
2013. máj. 22. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
13%

én nyúlott pólót és gumicsizmát vennék mellé


az igazság az, hogy kétszer annyi vagyok ,mint te, de mégsem venném fel utcára. nincs olyan korosztály és súlycsoport, akinek jól állna

aki vékony, azon zsák, aki dagi, azon hatalmas zsák.

2013. máj. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
ja, és a bézs nadrág, ha nem testhezálló, akkor kimondottan a nyanyák divatja
2013. máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha valami ilyesmire gondolsz, akkor az teljesen jó: [link]

Hordhatod fehér felsővel, sötétbarnával, vagy akár valami élénk szín pl. korall is jól megy hozzá. Balerinacipővel és magassarkúval is hordhatod.

[link]

Ez az összeállítás szerintem szuper! Egyáltalán nem időseknek való!

Akár semlegesebb színekkel is hordhatod: [link]

2013. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszt.3.valaszolo orulok h segitettel de az en nadragom kertesz nadrag nem pedig egyszeru rovidnadrag.:)
2013. máj. 22. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen? Hát akkor azt nem lehet sehogy se hordani, csak kerti munkához... :D

2013. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!