Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagásra ilyen ruha megfelelő?

Ballagásra ilyen ruha megfelelő?

Figyelt kérdés

Húgomnak 3 hét múlva lesz a ballagása. Az elmúlt 1 hónapban, családi okok miatt, hirtelen lement rólam kb 9-10 kg. Sajnos ez a combomon elég rendesen meglátszik, striás lett, nem is kicsit. Ezért térd feletti ruha kilőve.

Szerintetek ballagásra ilyesmi ruha?:

[link]


Hasonló ruhám van, csak menta zöld, és az eleje takarja a térdemet. Egy ilyesmi cipővel gondoltam: [link]


Szerintetek ez elmegy egy ballagásra? Vagy oda jobban ki kell öltözni? Vagy pont, hogy ez a ruha sok oda? Fogalmam sincs....



2013. máj. 22. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, nagyon csinos. A menta zöld most amúgy is nagyon divatos. :)
2013. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon csinos és még elegáns is. Szerintem te is válassz hozzá valami kis kézitáskát, mint a képen látható csaj.
2013. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem oké, de priviben ha küldenél egy képet, mert az attól is függ rajtad milyen.
2013. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Képet nem szeretnék küldeni, ne haragudj. 172 cm magas vagyok, 60 kg és 22 éves. Bár ez nem sok mindent mond gondolom.
2013. máj. 22. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!