Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hordjak melltartót...

Szerintetek hordjak melltartót? 15/L

Figyelt kérdés

már kezdek rajta nagyon gondolkozni, mert imádom a csőtoppokat és a feszülős cuccokat, mert szerintem jó az alakom )bár pár osztálytársnőm azt mondja h miért veszek fel ilyesmiket ha semmi alakom sincs...) és az ilyen toppokon, pólókon átlátszik néha bimbóm de nem tudom h fel merjek-e venni melltartót.. szerintetek nem korai? vagy egyáltalán van már ekkora mellre mint az enyém?

itt vannak a méreteim:

csípőm:94 cm

fenék:98 cm

mell alatt:80 cm

mellbőség: 101 cm


szerintetek ehhez már hordhatok melltartót?és tényleg ronda az alakom? :(( nem kéne csőtoppokat meg ilyeneket hordjak? :(


15/L



2013. máj. 22. 16:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
neked már nagy melled van szólj anyudnak és vegyetek
2013. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy hordj melltartót. Ha kell segítség kérd meg anyukádat. Ha szeretsz csőtoppot hordani, akkor vegyél pánt nélkülit. Szilikon pántot nem javaslom,mert attól, hogy átlátszó még mindenki ugyan úgy látja mint pl. a fehéret.
2013. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
ez nagy?????
2013. máj. 22. 16:17
 4/22 anonim ***** válasza:
Hordj. Ez egyértelmű. Nálunk (5.-es vagyok) már hordanak melltartót. Én csak cicifixet.
2013. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hatodikos koromban kezdtem melltartót hordani. El sem tudtam volna képzelni, hogy gimibe melltartó nélkül menjek. Vegyél pánt nélküli melltartót, az jó a csőtopokhoz is, meg variálható pántosat, ez meg minden máshoz hordható. Nem hogy nagy, szerintem neked már hatalmas melled van. Nekem 70/B-s melltartó kell és nekem sem annyira kicsi a mellem, szerintem ilyen méretekkel neked már 80-85/B-C.
2013. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
42%
Tuti, hogy vidéki vagy.
2013. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ezek már nagyon nagy mellek, miért nem hordtál eddig melltartót rá? Nem korfüggő hanem mellméret függő, ha kicsi lenne nem lenne fontos, de neked 80/DD körüli a méreted, ha nem nagyobb... ami óriási. Nem hinném hogy ezt te nem vetted még észre... vagy elmérted talán? Mert ez jóval nagyobb mint az átlagos.
2013. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
szerintem hordj :)
2013. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy rosszul mérted le a mellbőséged? Ez két görögdinnye, hogyhogy szerinted nem nagy??
2013. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
én 12.èves korom óta hordok, most 13 vagyok és 85/B. mèg szèp hogy kell, neked
2013. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!