Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy hívják azt a harisnyát,...

Hogy hívják azt a harisnyát, aminek elöl az orra ki van vágva?

Figyelt kérdés
Az elöl kivágott cipőkben, szerintem nem néz ki szépen, ha a lábujjakat eltakarja a harisnya, mivel nem hiába rakták rá a cipőre azt a lyukat. Olyan harisnyát, aminek elöl ki volt vágva az orra, hogy fel lehessen venni elöl kivágott cipőkhöz, eddig csak Németországban láttam. Lehet, hogy rossz helyen keresem vagy vaksi vagyok, de ahol én lakom, még nem láttam. Esetleg tudjátok, hogy ezt hogy hívják, vagy hol lehet kapni?

2013. máj. 24. 12:20
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]

Valami ilyesmire gondoltam.

2013. máj. 24. 12:23
 2/9 anonim ***** válasza:
Még testszínűben elmegy, de feketében nagyon hülyén néz ki:)
2013. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem a színe számít, csak ezt a képet találtam :) Amúgy én is belegondoltam, hogy feketével már tök mindegy lenne, hogy van orra vagy nincsen, mert így is úgy is fura lenne.
2013. máj. 24. 12:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Nézd csak itt van testszínűben is!

[link]


Egyébként lábujjpántos harisnyanadrág a hivatalos neve!

Sajna még elég kevés helyen kapható!

2013. máj. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Meg az a szerencse! Elkepeszto,hogy mennyi marhasagot feltudnak venni egyes hulye nok!!!
2013. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem marhaság csupán kényelem ...
2013. máj. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Abban mi a kenyelmes,hogy belevag a labujjaid koze? Meg szerintem eleg ocsmanyul mutat,latni hogy van rajtad harisnya,aztan hopp, egyszer csak eltunik a cipoben! Olyan mint ha kiszakadt volna az orranal! Szoval eleg izlestelen!!!
2013. máj. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ez a divat, erre vevők az emberek ez van ezt kell szeretni!
2013. máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaj mert igazán ízlésesen néz ki, ha a harisnya elején a varrás kilátszik és látszik az is, ahol az anyag sötétebb lesz vagy még jobb, ha harisnya nélkül sok időt hordja az ember és beleizzad nyáron a lába vagy kidörzsöli a sarkát a cipő, nem?
2013. jún. 1. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!