Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Milyen sportcipőt...

Lányok! Milyen sportcipőt hordok amihez csinos nőiesebb ruhákat is lehet hordani?

Figyelt kérdés

Edzőcipő szeretnék vásárolni, de nem állnak közel hozzám a sportos cuccok. Szeretek csinosan, nőiesen öltözködni. Ám nem mindig van rá mód és lehetőség, hogy magassarkúban tipegjek. Főleg esős időben.


Milyen sportcipőd hordotok, de mégis csinos kereteken belül? Lehet tornacipő, magasszárú, adidas, lacoste..bármi! Ha tudtok, linkelnétek képet?

Én ilyenekre gondoltam:

[link]

[link]

[link]

[link]


Melyiket válasszam? Melyik illene leginkább az én stílusomhoz? A telitalpú sportcipő?

Előre is köszönöm a segítséget!



2013. máj. 24. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2. nagyon jól néz ki. Többi nem nagyon tetszik :)
2013. máj. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. vagy 2. szerintem. Aki a telitalpú sportcipőt kitalálta szerintem nem volt magánál. Egyszerűen borzasztó.
2013. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem is a 3-4 borzalmas. a telitalpú sportcipőt ne.

[link]

[link]

ezek nekem pl tetszenek (bár én inkább a magassarkúban tipegős vagyok :P)

2013. máj. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy sima fekete vagy sima fehér converse szerintem tök jó. pl a fekete conversemet én is felveszem pl blézerhez és szerintem csinos is:)
2013. máj. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Érdekes, nekem tetszik a telitalpú sportcipő!:P

2013. máj. 28. 11:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utolsót szinte mindenhez fel lehet venni, és a szegecs most nagyon divatos! SPORTOS ELEGANCIA
2013. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!