Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tetszik ez a maxiruha...

Hogy tetszik ez a maxiruha (kép lent)? Egyáltalán divatos, fiatalos az ilyen ruhadarab?

Figyelt kérdés

[link]


Hozzáteszem, elég alacsony vagyok, 164 cm, de értelemszerűen magassarkúval, vagy telitalpúval hordanám. Sose volt még ilyen hosszú ruhám, nem tudom nem néznének-e rám furán ha ilyenben flangálnék.:) Köszi a véleményeket!



2013. máj. 25. 08:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jól néz ki, csak óvatosan mert a 164 centidet eléggé összenyomhatja, tehát még alacsonyabbnak tűnhetsz, és a keresztbe csíkozás meg szélesít.
2013. máj. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jól néz ki :) de alacsonyaknak annyira nem állnak jól az ilyenek. Én is kb ilyen magas vagyok és még inkább összenyom.
2013. máj. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
wow és ezt 2 különböző ember kommentelte :D
2013. máj. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Jók vagyunk :)
2013. máj. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

:D

Köszi a válaszokat! Az nem baj, ha a vízszintes csíkozás kicsit szélesít, mert elég sovány vagyok így is. De ez a magasság téma elszomorít.:( Esetleg mondjuk egy övvel trükközni?

2013. máj. 25. 08:37
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


e szerint lehet felvenni alacsonyaknak is, csak boleroval vagy rövid dzsekivel

2013. máj. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Wow, köszi, hogy utánanéztél!:) Én is egy ilyen rövid fazonú farmerdzsekivel gondoltam. Meg azt néztem még, hogy oldalt elég hosszan fel van sliccelve, talán az is valamilyen szinten előnyt jelent.
2013. máj. 25. 08:58
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Bocsánat előre is, de szörnyű ez a ruha. A csíkozása se tetszik, több csíkkal jobban tetszene, a teteje olyan mint egy sportpóló, és ha jól figyelem az anyaga is. Rettentő ócskának tűnik, kicsit sem sikkes, pedig én vevő vagyok az újító gondolatokra.


Mutatok pár maxiruhát, ami szerintem nőies és szép:

[link]

[link]

[link]

2013. máj. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de szerintem is gáz a ruha... :/
2013. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik de az a fontos h neked tetszen
2013. máj. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!