Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz rövidnadrágot vagy szoknyá...

Gáz rövidnadrágot vagy szoknyát felvenni így? (Lent) 16/L

Figyelt kérdés
Van 1-2 régi seb nyoma a lábamon.A vádlimmal szerintem nincs különösebb gond,az sem olyan hű,de vékony,meg formás,de nem is túl vastag.Viszont a térdem göcsörtös,elég csúnya,és vastag a combom,kb ilyen mint neki: [link]

2013. máj. 26. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
elképzelhető hogy másik le fognak miatta szólni. én pl nem szeretem ha egy vastag combú lányra feszül a rövidnaci mert bántja a szememet.
2013. máj. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
maradj a térdnadrágnál (de csak ha érdekel mások véleménye)
2013. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nyilván nem tapadós csípőnadrágot kell venned, ami a fenekedig sem ér.(ilyet senki ne vegyen fel.) de egy normális rövidnadrágot és szoknyát nem tagadhat meg tőled senki, te sem magadtól. nem várja el tőled senki, hogy 40 fokban hosszúnadrágban parádézz,csak azért, mert nem 50kilós vagy.
2013. máj. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Nyilván érdekel valamennyire mások véleménye,különben nem írtam volna ki erről kérdést.

Utolsó,kb milyen rövidnadrág(milyen hosszú,mennyire feszülös),és milyen szoknya(hossz,fazon)az elfogadható?

2013. máj. 26. 14:28
 5/7 anonim ***** válasza:

szoknya:

[link] itt a jobb szélső az,amit én csinosnak tudok látni egy molett lányon.


rövidnadrág:

[link]


ennél kcisit lazább is lehet, bár ez sem feszül túlságosan, hosszra is ideális szerintem. hosszított felsőkkel tudom elképzelni.

2013. máj. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem nem gáz,csak rövidgatyából ne azt a nagyon feszülőset vedd fel,szoknyából meg ne azt a rövidet hanem térd felettit!:)
2013. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól mert nem nádszál vékony miért ne hordhatna rövidnadrágot???


Csak azét mert nem modell alkatú azért nyugodtan föl vehet rövidnadrágot. Senki sem várhatja el senkitől ,hogy a 30 fokos melegben hosszú/abb nadrágot hordjon.

2013. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!