Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék stílusosan, csinosan...

Szeretnék stílusosan, csinosan öltözködni, de semmi érzékem nincs hozzá. Létezik átlag embernek megfizethető áron öltözködési tanácsadó vagy valami ilyesmi?

Figyelt kérdés

Átlag keresettel rendelkezem, szóval a több tízezres ruhacsodákból nem válogathatok, de ha megtehetném se tudnám mit mivel, hogyan hordjak.


Nem szeretnék igénytelen lenni, de semmi, de semmi érzékem nincs az öltözködéshez. Rajtam nem segítenek a divatlapok, hiába látom máson mi áll jól, nincs hozzá érzékem, hogy rajtam mi mutat.

Ráadásul lassan újabb korszakba lépek, nő vagyok és közeledem a harminchoz, mégis kamaszos a ruhatáram.


Létezik olyan öltözködési tanácsadó, ami a sztárokat is segíti és az átváltoztatós műsorokban is szokott lenni? Létezik ilyen, egyszerű átlag bérből élő embereknek is?


Rossz érzés, hogy megtehetném, hogy normálisan nézzek ki, de eszem az nincs hozzá. Segítségre van szükségem ebben, de nem tudom hol kaphatom meg.


Van ebben tapasztalatotok? Létezik ilyen tanácsadó?



2013. máj. 26. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én segíthetek neked, ha gondolod. Bár nem vagyok stílustanácsadó, de sokan mondják, hogy jó érzékkel válogatom össze a ruháimat.
2013. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

gondolom van jól öltöző barátnőd. kérd meg, h kísérjen el egy shopping-körútra, és segítsen hozzád illő, nőies darabokat választani.

nekem anno tiniként egy ilyen kedves barátnénim segített, h megtaláljam a saját stílusomhoz vezető utat. elmentünk egy turkáló-túrára párszor, utána már mentem egyedül is :)

2013. máj. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs olyan, akiben megbíznék ezügyben. Ismerőseim közül szerintem egyik sem egy fenomén az öltözködésben.
2013. máj. 26. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

idefigyelj.! jóhelyen vagy.! nehogy elmenj egy tanácsadóhoz, mert méreg drága és méreg drágák a ruhák is...viva mayo chix et szokott ami egy vagyonba kerül,és szerintem giccses.

Viszont átlag embernek vannak ilyen oldalak:

lookbook.nu

[link]

Persze itt lesznek extra vagáns dolgok is, de próbáld meg kiválasztani amelyiket hétköznapinak érzed, nyomtasd ki vagy mentsd le a telefonodra, és ha elmész vásárolni( ami szerintem normál ár és jóhely az Zara, H&m, Reserved, C&A, Pull@Bear blablabla) nem tudom hány éves vagy de mindegyik bolt gyárt több korosztálynak, és keress hasonló ruhadarabokat. Olyanokat amikben vannak eltérések, mert ugyanolyat nem találsz, de hasonló. Ezzel nem nagyon lehet melléfogni. Illetve youtube on keresd ki chriselleim ez a felhasználónév, nézd meg a videóit, jó variálható dolgokat mutat be. Van egy pár olyan alapdarab amit meg könnyű kombinálni, de ha rákeresek mondjuk jestemkasia -ra ott is látni fogod. hajrá.!%

2013. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, kedves Tina-Cica!

Ez az oldal legalább abban segít, mi mivel illik össze. :)

Amúgy nekem is ez a megfelelő árkategória: C&A, Takko, New Yorker..stb. Szoktam még kisebb butikokban nézelődni a környéken, amik hasonló árban vannak.

2013. máj. 28. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!