Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyiket hordod szívesebben?...

Melyiket hordod szívesebben? (Lehetőleg csak nők válaszoljanak, többi lent. )

Figyelt kérdés
Tanga, francia, francia-tanga, hagyományos? Miért, kényelmesebb, szebb, szexibb?

#bugyi #tanga #francia #női #alsónemű #francia-tanga #fejérnemű
2013. máj. 27. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Nyáron csakis tanga, télen szoktam francia bugyit is hordani. A francia bugyit azért szeretem mert nagyon kényelmes és hát a párom is imádja rajtam :) Hagyományos nagyibugyit nem vennék fel. Elég furi látvány amikor egy nő felveszi egy szűk nadrággal vagy szoknyával és 4 felé vágja a fenekét:/
2013. máj. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tanga, mivel a párom imádja (meg én is), de télen meg a nehezebb napokon van, hogy francia. Ami még nagyon jól néz ki, az a féltanga.
2013. máj. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
99%-ban tanga,nagynéha franciabugyi,de csak mert szépek,de mindig rájövök,hogy nem szeretem,mert összegyűrődik.
2013. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Én mindegyiket szeretem. De pl franciát csak alváshoz használok mert az a legkényelmesebb alváshoz. A hagyományos szerintem nem látszik át, ha jó a szabása és normális nadrágot veszel fölé na meg normális méretűt, de mondjuk azt akkor, ha otthon vagyok egész nap vagy hasonló nincs semmi dolgom. Különben csak is tanga. Amúgy mindegyikben lehet találni szexit és kevésbé szexit. Én ezért a csipkésekre fogadok Imádom őket független attól, hogy franci vagy akármi:)
2013. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig tangát hordok. Kényelmesek nekem, és már a tangákat szoktam meg. Nyáron nagy melegben szoktam franciabugyiban aludni.
2013. máj. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Francia-tanga és francia. Szerintem az szexibb :)
2013. máj. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tangát hordok leggyakrabban, néha franciát :) szeretem mindkettőt, de nagy melegben inkább tanga.
2013. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a tangától havonta fertőzéseket kaptam ezért nem hordok már egy jó ideje... mondjuk amúgy sem tudom minek hordtam, se nem szép, se nem kényelmes, inkább francia bugyit hordok, az szexi is és kényelmes is.
2013. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Francia, francia-tanga és tanga. Aludni csak franciában alszok, tangát csak szoknyához, vékony nadrághoz veszek fel, meg ha szexi akarok lenni. A francia szerintem kényelmesebb. :)
2013. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
franciska
2013. máj. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!