Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen csipkehátú (nem...

Egy ilyen csipkehátú (nem alábélelt, teljesen átlátszó) ruhához milyen fehérneműt húznátok?

Figyelt kérdés

[link]


Melltartó nélkül elég merész, mivel nagyon vékony anyagból van.


Normál, pántos, fekete melltartót

vagy

valamilyen csőtopp szerű (bandeau) melltartót?

Ilyesmit:

[link]


2013. máj. 27. 22:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
a nem kínai is csúnya nekem olyan van és tök sz@r..
2013. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem fekete csipkés van. Egyrészt nagyon jól mutat, másrészt jól is tart. Ha kicsit kijjebb helyezi el az ember, és bekapcsolja, akkor push-up hatású. Ma pl. 4-5 órán át viseltem, és el sem mozdult, pedig folyamatosan mászkáltam próbáltam benne (olyan ruhát varrtam, amit csak ilyennel lehet hordani, mert teljesen hátnélküli, és 10 percenként próbálgattam).


De ha nem hiszed el, linkelhetek 1-2 online beszámolót a hatékonyságáról.


Amikor bejött a piacra, tényleg nem volt valami jó minőségű, de ma már lehet igenis nagyon jókat és tartósakat kapni. Annyi az egész trükkje, hogy ha a szilikonos tapadófelület már nem annyira tartós, akkor melegvízzel kell átmosni, és újra a régi lesz.


Rengeteg ruha van, amihez szinte csak ez az alternatíva létezik (teljesen nyitott hátúak, pl. ilyen: [link] vagy a fent linkelt csipkés hűtúak között is van olyan, amihez nincs más alternatíva). Nem azért gyártják, mert egy kalap használhatatlan kaki. Modellek, divatbemutatók esetén szinte elengedhetetlen kellék.

2013. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én elhiszem neked de a bemutatókon néhány percig kell jól állnia egy általában vékony nem nagymellű nőn

ha lennél olyan kedves és linkelnél használhatót azt megköszönném mert ilyen ruhákhoz nem szoktam venn melltartót egserűen..pedig jó lenne

2013. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha nagy melled van (C+) akkor tényleg lehet, hogy nem fog használni.


Nekem B-C-van, inkább a C méret volt a megfelelő ebből, szóval szerintem érdemes egyel nagyobbat venni, mint amekkora.


Sok ilyenből nem is gyártanak C kosárnál nagyobbat, pont azért, mert azt már tényleg nehezen tartja meg.


Ez a fajta az, ami némi push-up hatást is biztosít, de ez ugye majd 10.000 ft is:

[link]


Nekem ez a fajta van:

[link]


Ez jóval olcsóbb azért, én olyan 5.000-ért vettem szállítással (mondjuk Németországban élek és volt helyben, tehát nem Amerikából jött).


Ha biztosra akarsz menni, én a nordstrom-ot választanám. Ők azért ismertebbek, jókat lehet olvasni róluk az interneten is. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlják ezeket a melltartókat vagy nagyobb mellméretűeknek, ennyi, valamint hogy érdemes 1 mérettel nagyobbat rendelni mindig, mint az általad használt méret (nem tudom miért, de ezek a szilikonosak valahogy mindig kisebbek kicsit).

2013. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!