Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szeretitek a Zarát?

Ti szeretitek a Zarát?

Figyelt kérdés
Engem kiakaszt, hogy olyan furcsa lógós ruhákat gyártanak, ami jól néz ki, az drága. A modellek pedig csúnyák és soványak.

2013. máj. 29. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem! Kicsi a választék, a legtöbb ruha a tömegdivatnak felel meg, a szebbeket pedig drágán adják. Én egyedül be sem térek ilyen boltokba, csak a barátnőm szokott elrángatni.
2013. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Igen, es kozel sincs a tomegdivathoz! A H&M, na az az! De a zaraban szinte a kifutorol jon a ruha, olyan friss divat, hogy szinte alig ismerik, es en erre nem sajnalom a penzt.
2013. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem szoktam oda járni, de ma benéztem. 8 ezer egy nyakláncért. Szerintem döbbenetes.
2013. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Vannak nagyon jó ruhák, csak drága.Legutóbb mikor szoknyát kerestem bementem , és találtam is, 11.000 Ft ért és szerintem annyiért sok. Akinek meg van rá a lehetősége hogy ott vásároljon annak hajrá, de én még ha lenne rá pénzem akkor is sajnálnák rá ennyit. ( számomra egy szoknya nem ér többet 5000 Ft nál maximum)

De lehet nekem nagyok az elválásaim.

2013. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
igen, elég egyedi a stílusa. Bár némelyik ruha borzalmas számomra és borzalmasan tud rajtam állni :D Árban tényleg drága, de ha látszik a ruhán a jó minőség (anyag), akkor érdemes befektetni rá, mert lehet, hogy ugyanazt megkapod H&M-ben 6ezerrel olcsóbban, csak nem mindegy, meddig lehet az adott rucit nyűni :)
2013. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Én sem szeretem, nekem nem jön be a stílusa, túl "kifutós" vagy nem is tudom... És nem mellesleg nagyon drága, a minősége viszont jó, egy blézerem van onnan, az nagyon jól bírja!
2013. máj. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem is onnan vannak a kabátjaim, azok valóban minőségi darabok. Viszont az ott vásárolt nadrágok kinyúltak. Amikor pedig utóbbi időben benéztem csupa lógós, szegecselt holmit láttam, borzasztó drágán.
2013. máj. 30. 17:22
 8/10 dolli. ***** válasza:
46%
annyira nem vagyok oda érte, mert az ott vásárolt felsőim mind kinyúltak. az alja legalábbis. a kabátok, táskák viszont jók, meg azok a 2000 ft-os topok is :D
2013. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Cernaszalat nem tudnak ott venni, olyan draga. Nem is ertem miert van az, hogy mindig annyian vasarolnak ott, annyi mindent... mibol telik ra, a magyar fizetesbol? Szamomra felfoghatatlan. De ha lenne penzem ra, akkor se vennek egy csunya, semmilyen stilusu nyaklancot, annyiert, amenyiert mar aranyekszert is lehetne. A ruhak se a stilusaim, neha latok 1-1 jobb darabot, de az ara meg akkor is irrealis. Ma pl. 450-ert vettem egy uj ruhat egy boltban, az anyaga es a szabasa is jo... miert adnak ki egy roszabbert 15.000-et, azert, mert akkor elmondhatom: a Zarabol oltozkodom...
2013. jún. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
Nekem a ruhatáram kb. 90%-a onnan van, az olcsó 2-3ezres pólóktól a 60ezres bőrdzsekikik és kabátokig..én nagyon szeretem, a kedvencem. Persze ha YSL-ből vasárolhatnék, inkább azt választanám :D, de nem szégyenkezem a ruháim miatt soha. Tartósak, szépek, különlegesek, igényesek..akinek meg az Ázsia center jön be, szíve joga ott elkölteni a pénzét,
2013. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!